خانه » شایعه: YouTube به نینتندو سوئیچ می‎آید

شایعه: YouTube به نینتندو سوئیچ می‎آید

YouTube

همانطور که می‎دانید، کنسول نینتندو سوئیچ چه در زمینه کنسول دستی بودن و چه در زمینه کنسول هیبرید بودن، به موفقیت چشم‎گیری رسیده است. حال به نظر می‎رسد شرکت نینتندو قصد دارد YouTube را نیز به کنسول جدید خود اضافه کند که جای خالی آن به راستی حس می‎شود. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در حال حاضر، بزرگ‎ترین سرویس استریمی که بر روی نینتندو سوئیچ وجود دارد Hulu است و این کل بهره‎ای است که این کنسول از استریم کردن برده است! به گزارش وبسایت Dualshockers، به نظر می‎رسد این ویژگی قرار است به زودی دستخوش تغییر شود زیرا کاربران در eShop پیشنهاداتی مبنی بر نصب برنامه YouTube دریافت کرده‎اند. همچنین وبسایتی فرانسوی به نام NintendoHome از دیده شدن چنین گزارشی در eShop کنسول نینتندو سوئیچ خبر داده است.

نینتندو سوئیچ از نبود برنامه‎های کاربردی دیگری غیر از YouTube نیز رنج می‎برد

می‎شود گفت در حال حاضر برنامه‎هایی چون Hulu، YouTube، Netflix، Spotify و … به چیزهایی همه پسند تبدیل شده‎اند و هر دستگاه مدرن و امروزی باید از آنان پشتیبانی کند. جالب است بدانید که نینتندو سوئیچ بسیاری از این برنامه‎ها را ندارد و این در حالی است که کنسول‎های دیگر شرکت نینتندو چون Nintendo 3DS و Wii U از این برنامه‎ها به طور کامل پشتیبانی می‎کنند.

به گزارش وبسایت Dualshockers، چندی پیش در ماه ژانویه شرکت نینتندو اعلام کرد که آن‎ها سعی در جستجوی فرصت‎های مختلف دارند ولی هنوز چیزی مبنی بر رعایت این گفته از آنان ندیده‎ایم. اگر شایعات درست باشند، YouTube باید در تاریخ ۸ نوامبر (۱۷ آبان) عرضه شود. اگر قرار باشد که این برنامه در تاریخ مذکور منتشر شود، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.