خانه » تاریخ انتشار بازی Yakuza Kiwami مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Yakuza Kiwami مشخص شد

بازی Yakuza Kiwami

ساعاتی پیش تاریخ انتشار بازی Yakuza Kiwami منتشر شد. بازی Yakuza Kiwami جزو آن دسته عناوین صنعت بازیسازی است که هواداران منحصر به فرد خود را دارد و بسیاری از گیمرها منتظر مشخص شدن تاریخ انتشار این بازی بودند. با نوین اسپات همراه باشید.

گیمرهای پی‌سی باز خواهند توانست تا نسخه‌ی نهایی بازی Yakuza Kiwami را ماه آینده تجربه کنند. شرکت بازیسازی سگا بتازگی با انتشار یک تصویر متحرک در صفحه استیم بازی مربوطه تاریخ انتشار Yakuza Kiwami را مشخص کرد. برای فهمیدن این تاریخ نیازمند آن هستید که گیف مربوطه را به صورت فریم به فریم تماشا کنید. در یکی از لحظات تاریخ ۱۹ فوریه مصادف با ۳۰ بهمن به چشم خواهد خورد که اشاره به تاریخ انتشار این بازی دارد.

بازی Yakuza Kiwami نسخه بازسازی شده از عنوان یاکوزائیست که در سال ۲۰۰۵ برای کنسول پلی‌استیشن۲ منتشر شده بود. این ریمیک نخست در ۲۰۱۶ میلادی برای پلی استیشن۳و۴ منتشر شد و حال بعد از گذشت سه سال تاریخ انتشار این بازی برای کامپیوتر نیز مشخص شد. این نسخه از سری یاکوزا فرصت بسیار مناسبی برای آن دسته از گیمرهاست که در تاریخ اصلی یعنی ۱۴سال پیش، قادر به انجام بازی نبودند.

سیستم مبارزات و هسته اصلی گیم‌پلی بازی Yakuza Kiwami بر اساس نسخه قبلی یعنی Yakuza 0 خواهد بود و شخصیت اصلی بازی یعنی Kiryu قادر به اجرای چهار نوع سبک مبارزه متفاوت خواهد بود. بازی Yajuza 0 هم‌اکنون برای پلی استیشن۴ و ویندوز در دسترس است. پورت نسخه کامپیوتر بازی Yakuza Kiwami اواسط ۲۰۱۸ میلادی معرفی شد و تا به امروز تاریخ انتشار مشخصی از آن در دسترس نبود. لازم به ذکر است که نسخه دوم از عنوان Kiwami هم‌اکنون برای PS4 در دسترس است.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>