مایکروسافت رضایت کاملی از xCloud دارد
مایکروسافت رضایت کاملی از xCloud دارد مایکروسافت رضایت کاملی از xCloud دارد

مدیرعامل مایکروسافت : xCloud ویژگی‌های زیادی دارد

شرکت مایکروسافت در حال حاضر روی پروژه  xCloud مشغول کار است، پروژه‌ای که بسیاری آن را آینده صنعت بازی‌های ویدئویی پس از کنسول‌های فعلی می‌دانند. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

پیشتر سونی با PS Now که ساختاری مشابه این سرویس داشته، نتوانست به موفقیت کاملی دست یابد و آن را نیمه کاره رها کرده است. اما تحلیلگران پیش بینی کردند اگر xCloud عملکرد سریع‌تری داشته و مزایا بهتری به بازیکنان ارائه دهد بدون شک موفق است. اخیرا مدیرعامل شرکت مایکروسافت، «ساتیا نادلا» به اظهار نظر درباره این پروژه پرداخت. او می‌گوید زیرساخت فضای ابری و پلتفرم آن در دسترس مایکروسافت است که می‌واند به کاربران ارائه دهد و این شرکت در حال حاضر با Azure توانست یکی از رهبران بخش محاسبات مبتنی بر فضای ابری در جهان باشد.

xCloud پروژه موفقیت آمیز مایکروسافت

نادلا می‌گوید مزیت فضای ابری برای استریم می‌تواند بسیار مناسب باشد. کمپانی Microsoft در نظر داشته با Azure سرویس xCloud را پیش ببرد زیرا این پلتفرم را گسترده‌تر از آن چه است، می‌داند که زمینه پشتیبانی از این پروژه نیز با آن فراهم است. به هر حال این طور که پیداست Microsoft پروژه xCloud را موفقیت آمیز می‌داند و پیش بینی می‌شود که به اهداف خود دست یابد. برای کسب سایر اخبار در رابطه با این پروژه مایکروسافت می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`