خانه » Xbox بعدی بر روی نرخ فریم ریت مانور می‌دهد

Xbox بعدی بر روی نرخ فریم ریت مانور می‌دهد

Xbox

فیل اسپنسر اظهار داشته که نسل بعدی کنسول Xbox  بر روی فریم ریت و قابل بازی بودن عناوین مختلف مانور می‌دهد. به هر حال فریم ریت مقوله‌ی بسیار مهمی در بازی‌های کامپیوتری می‌باشد. بسیاری از کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان در این زمینه محدودیت دارند. در حالی کاربران کامپیوترهای شخصی می‌توانند با استفاده از سخت افزارهای قدرتمند مانور بیشتری در زمینه‌ی فریم ریت دریافتی دهند. در مراسم E3 2019 ، اطلاعات کمی درباره‌ی اکس باکس نسل بعدی و سخت افزار مربوط به آن بدست آورده ایم. به تازگی گفت و گویی با اسپنسر، رئیس اکس باکس، تدارک دیده شده که هدف‌های مایکروسافت برای نسل نهم را شفا‌ف‌تر می‌کند. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

Xbox بعدی از پردازنده‌های مخصوص Zen 2 استفاده خواهد کرد.  همچنین استفاده از حافظه‌های نسل جدید (GDDR 6) و SSD می‌تواند حسابی مخاطبان را هایپ کند. استفاده از حافظه‌های پر سرعت نه تنها به نفع مخاطبان، بلکه به نفع توسعه دهندگان نیز می‌باشد. بدین ترتیب آن‌ها می‌توانند ایده‌های جاه طلبانه و خلاقانه‌تری را در بازی‌های خودشان پیاده سازی نمایند.

به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت خبری – تحلیلی گیم اسپات با فیل اسپنسر، رئیس Xbox ترتیب داده شده است. وی در این مصاحبه درباره‌ی سخت افزار اکس باکس نسل بعد و نحوه‌ی استفاده از آن صحبت کرد. همان‌طور که می‌دانید، اجرای بازی‌های مختلف بر روی رزلوشن 4K یکی از مهم‌ترین مواردی بوده که مایکروسافت به آن توجه داشته (به کمک Xbox One X). حال کمپانی قصد دارد تا با عرضه‌ی اکس باکس نسل بعدی، رزولوشن 4K به همراه نرخ فریم ریت ۶۰ را به صورت پایه معرفی کند. توجه شما را به قسمتی از این مصاحبه دعوت می‌نمایم:

قصد مایکروسافت در نسل آینده، مانور دهی بر روی فریم ریت و بهبود نحوه‌ی اجرای عناوین مختلف می‌باشد. این که مطمئن شویم بازی‌ها به سرعت لود می‌شوند. این که مطمئن شویم بازی‌ها در بهترین نرخ فریم ریت با کیفیتی بالا اجرا شوند. همچنین ما همکاری بسیار نزدیکی با Windows داریم و همین عامل سبب شده تا عملکرد توسعه دهندگان را موقع پورت برخی از بازی‌ها بر روی کامپیوترهای شخصی ببینیم. مخاطبان علاقه دارند تا بازی‌های کامپیوتری را با نرخ فریم ریت ۶۰ اجرا کنند. هدف نهایی ما از ساخت Xbox نسل بعد، اجرای بازی‌های کامپیوتری با رزلوشن 4k و فریم ریت ۶۰ (به صورت پایه) می‌باشد.

نکته‌ی اصلی، اهمیت مایکروسافت به ارائه‌ی تجربه‌ی 4k بازی‌های مختلف در نسل هشتم بازی‌های کامپیوتری بود. ما توانستیم این موضوع را گسترش دهم و با عرضه‌ی Xbox One X به مخاطبانمان، تجربه‌ی بهتری را از کیفیت بصری ارائه دهیم. در نسل آینده بر روی قابل بازی بودن عناوین نیز مانور می دهیم. این که چقدر بازی‌ سریع بارگذاری شوند. بارگذاری سریع چه حسی دارد، آیا می‌توانم به سرعت وارد یک بازی دیگر شوم؟ تمام این موارد اهداف ما هستند.

بسیاری از عناوین هم اکنون بر روی رزلوشن 4k و فریم ریت ۶۰ اجرا می‌شوند. چندی پیش اسپنسر اظهار داشت که مایکروسافت و استدیو‌هایش به ساخت بازی‌های تک نفره متعهد می‌مانند. به زودی می‌توانیم یکی از بزرگ‌ترین فرست پارتی‌های مایکروسافت را تجربه کنیم. گیرز ۵ در تاریخ  ۱۹ شهریور ماه سال جاری برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و کامپیوتر شخصی عرضه می‌گردد.

اگر از طرفداران Gears 5 هستید، می‌توانید با دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …. مربوطه به آن آگاه شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>