خانه » نسخه ایکس باکس وان Hellblade: Senua’s Sacrifice تأیید شد

نسخه ایکس باکس وان Hellblade: Senua’s Sacrifice تأیید شد

به‌طور رسمی اعلام‌شده که عنوان موفق و تحسین‌شده «هل بلید پیشکش سنوئا» (Hellblade: Senua’s Sacrifice)، قرار است در تاریخ ۱۱ آپریل (۲۲ فرودین) برای پلتفرم ایکس باکس وان نیز منتشر شود. این بازی پیشتر در انحصار پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ بوده است. استودیو انگلیسی «نینجا تئوری» (Ninja Theory)، این خبر را در صفحه اصلی توییتر منتشر کرده بود و همچنین اشاره‌شده که کسانی که این بازی را پیش‌خرید و یا در هفته اول انتشار بازی آن آر خریداری کنند، از تخفیف ۱۰ درصدی برخوردار می‌شوند.

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice بر روی پلتفرم Xbox One X دارای HDR خواهد بود و همچنین بر روی این پلتفرم دو تنظیمات گرافیکی را خواهد داشت: رزولوشن ۴K و فریم ریت بالا، رزولوشن ۱۰۸۰p و فریم ریت ۶۰٫ داستان این بازی در مورد یک جنگجوی سلتی مبتلابه بیماری روان‌پریشی (Psychosis) به نام سنوئا است.

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

ثبت نام

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.