سرویس گولد ایکس باکس وان
سرویس گولد ایکس باکس وان سرویس گولد ایکس باکس وان

بازی‌های رایگان سرویس گولد ایکس باکس وان در ماه آگوست مشخص شد

امروز اسامی بازی‌های رایگان سرویس گولد ایکس باکس وان رسما اعلام شد و مشترکین آن می‌توانند بزودی از این فرصت بهره‌مند شوند. بازیکنان باید خودشان را برای یک تجربه مولتی‌پلیر سرگرم‌کننده و تجربه یک انحصاری فوق العاده آماده کنند. پس اگر شما هم مانند ما مشتاقانه در پی اسامی حاضر در این لیست هستید با ما همراه باشید.

مشترکین سرویس گولد ایکس باکس وان می‌توانند از تاریخ ۱ تا ۳۱  آگوست، مصادف با دهم مرداد ماه سال جاری تا لغایت نهم شهریورماه به تجربه عناوین بی‌نظیری به صورت کاملا رایگان بپردازند. در این لیست اسامی بازی‌هایی نظیر Forza Horizon 2 و For Honor نیز به چشم می‌خورد. سری Forza یکی از بزرگ‌ترین عناوین انحصاری مایکروسافت به شمار می‌رود و در عین حال نسخه سال ۲۰۱۴ بازی که آن را با نام Forza Horizon 2 می‌شناسیم، یکی از بهترین نسخه‌های این مجموعه محسوب می‌شود. حال مشتریک سرویس گولد ایکس باکس وان می‌توانند در تاریخ دهم مردادماه به صورت کاملا رایگان آن را تجربه کنند. آن‌هایی که هنوز موفق به تجربه سری Forza بر روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت نشده‌اند، تجربه بازی Forza Horizon 2 می‌تواند شروع خوبی باشد. علاوه‌بر آن هم‌اکنون می‌دانیم که نسخه چهارم این مجموعه با نام Forza Horizon 4 قرار است در ماه اکتبر سال ۲۰۱۸ (۹ مهر-۹ آبان) منتشر شود و تجربه نسخه دوم آن قطعا شما را هیجان زده خواهد کرد.

علاوه‌بر کنسول نسل هشتمی مایکروسافت، دو بازی نیز برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت. یکی از آن بازی‌ها Dead Space 3 است که از تاریخ یکم تا پانزدهم آگوست، همزمان با دهم تا بیست و چهارم مردادماه در دسترس خواهد بود. همچنین بازی Disney Epic Mickey 2: The Power of Two نیز از تاریخ ۱۶ تا ۳۱ آگوست، مصادف با بیست و پنجم مرداد تا نهم شهریور برای مشترکین سرویس گولد کاملا رایگان خواهد بود. بازی Dead Space 3 بی‌شک یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های تولید شده توسط الکترونیک آرتز است که متاسفانه به دلیل برخی تغییر و تحولات بی‌جا چندان توسط مخاطبین مورد توجه قرار نگرفت. بودجه فوق العاده زیادی برای توسعه این عنوان در نظر گرفته شده بود و ظاهرا الکترونیک آرتز نه‌تنها موفق به دفع این شکست نشده، بلکه آن‌ها سرانجام تصمیم گرفته‌اند که بازی‌شان را به صورت رایگان در اختیار کاربران سرویس گولد قرار دهند.

این ماه عناوین فوق العاده‌ای برای مشترکین سرویس گولد در نظر گرفته شده است. خصوصا برای آن دسته از مخاطبین که به تجربه بازی‌های آنلاین علاقه‌مندند. بازی‌هایی نظیر For Honor این ماه می‌توان سیل دارندگان ایکس باکس وان را به سمت سرویس گولد سرازیر کند. از سمتی دیگر، دارندگان کنسول ایکس باکس ۳۶۰ نیز می‌توانند تجربه‌ای ناب را با Dead Space 3 و همچنین یک سرگرمی خانوادگی را با Disney Epic Mickey 2: The Power of Two تجربه کنند. به هر صورت شما نیز می‌توانید نظراتتان را در رابطه با لیست بازی‌های رایگان این ماه با ما به اشتراک بگذارید. نظر شما چیست؟

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`