Xbox Game Pass در راه پی سی
Xbox Game Pass در راه پی سی Xbox Game Pass در راه پی سی

Xbox Game Pass در راه کامپیوتر

شرکت مایکروسافت برای آن که طرفداران رایانه‌های شخصی یا به اصطلاح پی سی را از خدمات خود در بخش بازی راضی نگه دارد، برنامه ویژه‌ای چون Xbox Game Pass تدارک دیده است. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

در جریان گزارش مالی این شرکت طی روزهای گذشته، ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت اعلام کرد که کمپانی در نظر داشته سرویس مشابه Xbox Game Pass را برای کاربران پی سی راه‌اندازی خواهد کرد. اگرچه نادلا اطلاعات کافی دردسترس قرار نداده اما معتقد است این امر در گسترش بازیکنان پی سی نقش موثری دارد. با سرویس ایکس باکس گیم پس بازیکنان می‌توانند به سرویسی مشابه Netflix دست پیدا کنند. پرداخت ماهانه این سرویس ۱۰ دلار است و بیش از ۲۰۰ بازی قدیمی و جدید در کتابخانه Xbox Game Pass موجود می‌باشد.

Xbox Game Pass به PC می‌آید

از جمله این عناوین باید به Gears of War 4، Forza Horizon 4 و چندی دیگر پرداخت. اگرچه مشخص نیست آیا بازی‌های جدیدی به این سرویس با انتشار آن برای پی سی افزوده می‌شود یا خیر، اما برای استفاده از آن باید به سمت Windows Store رفت. احتمالا بیشتر بازی‌های ویندوز ۱۰ در این سرویس قابل دسترسی باشند. سرویس مورد اشاره توانسته نظر بازیکنان را جلب کند و مایکروسافت نیز پیشتر بازی‌های Observer ،Hello Neighbor ،Dead Island: Riptide و  Outlast را به لیست افزود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot