خانه » قابلیت پیش دانلود به Xbox game pass اضافه می‌شود

قابلیت پیش دانلود به Xbox game pass اضافه می‌شود

Xbox game pass

با افزایش روزافزون بازی‌های Xbox game pass در روزهای یکسان و همزمان با عرضه جهانی این بازی‌ها، تنها خواسته مشترکین این سرویس، امکان پیش دانلود این بازی‌ها است. حال به تازگی این قابلیت به این سرویس اضافه شده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

عموماً، بازی‌هایی که امکان پیش دانلود به بازیکنان می‌دهند این کار را چند روز پیش از عرضه بازی در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اما پیش از این، در ایکس باکس کاربران امکان پیش دانلود بازی‌ها را در Xbox game pass نداشتند. به تازگی «مایک یبارا» از مدیران ارشد ایکس باکس در حساب توییتر خود تایید کرد که پیش دانلود بازی‌ها در این سرویس محتمل خواهد بود. «یبارا» بازی Crackdown 3 را مثال زده است که اکنون امکان پیش دانلود آن بر روی کامپیوتر و ایکس باکس قابل دانلود است. همچنین کاربران از او در رابطه با احتمال عرضه زودهنگام بازی Mutant Year Zero: Road to Eden پرسیده‌اند که او در این زمینه گفته است که به زودی این بازی عرضه خواهد شد.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.