خانه » بازی‌های ماه دسامبر Xbox Game Pass بیشتر شدند

بازی‌های ماه دسامبر Xbox Game Pass بیشتر شدند

xbox game pass

هفته پیش شرکت مایکروسافت بازی‌های جدیدی برای سرویس Xbox Game Pass در ماه دسامبر معرفی کرد. حال این شرکت به تازگی بازی‌های جدیدی را به بازی‌های ماه دسامبر این سرویس افزوده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

یک هفته از شروع ماه دسامبر می‌گذرد و قرار است ۹ بازی جدید به سرویس Xbox Game Pass شرکت مایکروسافت اضافه شوند. این بازی‌ها شامل بازی‌های جدیدی است که به تازگی عرضه شدند. از دیروز بازی Mortal Kombat X و بازی تازه عرضه شده Ashen به این سرویس اضافه شده‌اند. در روز دوشنبه نیز بازی‌های Kingdom Two Crowns و PES 2019 و در روز چهارشنبه بازی Spintires: Mudrunner در دسترس قرار خواهند گرفت. در آخر نیز بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در روز شنبه ۲۴ آذر نیز به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد. هزینه حق اشتراک ماهیانه این سرویس نزدیک به ۱۰ دلار است پس اگر هنوز مشترک این سرویس نشدید زودتر اقدام کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.