دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
72
PC
(Metacritic)
67
PS4
(Metacritic)
73
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر قسمت توکیو بازی World War Z

تماشا کنید: تریلر قسمت توکیو بازی World War Z

بازی World War Z شوتری که بر اساسی فیلمی با همین نام ساخته شده است قرار است ماه آینده وارد باز شود و حال به تازگی شرکت Saber Interactive تریلری جدید از این بازی منتشر کرده است که قسمت توکیو از این بازی را به تصویر می‌کشد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

در تریلر جدید بازی World War Z که شوتی چند نفره است، شهر توکیو نشان داده شده است که در آن بازیکنان باید با انبوهی از زامبی‌ها مبارزه کنند. مدیرعامل شرکت توسعه دهنده بازی، «متیو کارچ» درباره این اپیزود عنوان کرده است:

ما پاسخ مثبتی را به این نوع محتوا گرفتیم و تصمیم داریم تا هسته اصلی بازی را گسترده کرده و چهار قسمت را حول ۱۱ مرحله در هنگام انتشار تولید کنیم.

قسمت توکیو بازی World War Z شامل دو فصل  و یک ماموریت ویژه است که پس از عرضه به صورت رایگان منتشر می‌شود. سایر اپیزودها نیز قرار است در موسکو و نیویورک رخ دهند. بازیکنان در این می‌توانند از شش دسته مختلف کاراکتر خود را انتخاب کرده و با هزاران زامبی بازی مقابله کنند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از قسمت توکیو را مشاهده کنید.

برای مشاهده سایر اخبار مربوط به این بازی می‌توانید به پروفایل آن از طریق این لینک دسترسی داشته باشید.

تریلر قسمت توکیو بازی World War Z

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>