دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
88
PC
(Metacritic)
90
PS4
(Metacritic)
90
XONE
(Metacritic)
خانه » گرالت از مجموعه‌ی ویچر به Monster Hunter World خواهد آمد

گرالت از مجموعه‌ی ویچر به Monster Hunter World خواهد آمد

گرالت از مجموعه‌ی ویچر در ماه فوریه به Monster Hunter World خواهد آمد

امروز کپکام اعلام کرد که Geralt of Rivia یعنی شخصیت اصلی بازی ویچر، در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۹ مصادف با ۱۹ بهمن ۹۷ به بازی Monster Hunter World اضافه خواهد شد. در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

این تاریخ اعلام شده تنها مخصوص نسخه‌ی پلی استیشن ۴ بازی Monster Hunter World است و این شخصیت برای نسخه‌های ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی چندی پس از آن در تاریخ دیگری به بازی اضافه خواهد شد.

رویداد همکاری Monster Hunter World x The Witcher بخشی از همکاری‌هایی است که سال گذشته معرفی شد. این همکاری از طریق یک به روزرسانی جدید در دسترس قرار خواهد گرفت. تا کنون کپکام اعلام کرده است که این آپدیت بیش از تنها یک مدل شخصیت جدید به بازی اضافه خواهد کرد اما این شرکت هنوز اعلام نکرده است که چه تغییراتی در گیمپلی بازی ایجاد خواهد شد. اطلاعات دیگری که هم اکنون در دست داریم این است که Doug Cockle برای صداگذاری این شخصیت بازخواهد گشت.

کپکام همچنین تاریخ شروع و پایان اولین فستیوال قدردانی در سال ۲۰۱۹ را اعلام کرده است. این فستیوال از ۲۶ ژانویه  ۲۰۱۹ (۶ بهمن ۹۷) شروع خواهد شد و تا تاریخ ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ (۳ اسفند ۹۷) ادامه خواهد داشت.این بدان معناست که این فستیوال در زمانی که گرالت به بازی ملحق می‌شود در جریان خواهد بود. تاریخ فستیوال‌های قدردانی بر خلاف سایر رویدادهای بازی Monster Hunter World برای هر سه نسخه‌ی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی ثابت است و این رویداد به صورت همزمان برگزار خواهد شد. در زیر می‌توانید توییت منتشر شده که این خبر را اعلام کرده است مشاهده کنید.

به مناسبت اولین سالگرد بازی Monster Hunter World با دوستان شکارچی خود به جشن و پایکوبی بپردازید! فستیوال قدردانی از تاریخ ۲۶ ژانویه  ۲۰۱۹ (۶ بهمن ۹۷) تا ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ (۳ اسفند ۹۷) بر روی همه‌ی پلتفرم‌ها برگزار خواهد شد.

علاوه بر این، هنوز مشخص نیست که رویداد ویچر به صورت دائمی برای بازی در دسترس خواهد بود یا خیر. توییتی که امروز منتشر شد و این اخبار در آن اعلام شده بود، تاریخی را برای پایان این رویداد اعلام نکرده بود. به احتمال زیاد چنین جزئیاتی زمانی مشخص خواهد شد که کپکام به صورت رسمی اطلاعات بیشتری از محتوایی که قرار است ارائه کند، در اختیار قرار دهد. برای دانلود بازی برای رایانه های شخصی می توانید به این لینک مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.