خانه » بازی Harry Potter: Wizards Unite در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر می‌شود

بازی Harry Potter: Wizards Unite در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر می‌شود

استودیوی Niantic Inc، توسعه دهنده‌ی بازی محبوب و مشهور موبایلی Pokémon GO، محدوده‌ی زمانی انتشار جدیدترین عنوانش یعنی بازی Harry Potter: Wizards Unite را امروز اعلام کرد. این بازی در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های اندروید و IOS منتشر خواهد شد. در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

بازی Harry Potter: Wizards Unite در ماه نوامبر معرفی شد. در هنگام معرفی، جزئیات زیادی از این بازی ارائه نشد و تنها اطلاعاتی که در دست بود این بود که این عنوان یک بازی موبایلی واقعیت افزوده است و تشابهات بسیاری به بازی Pokémon GO دارد. طبق اطلاعاتی که در هنگام معرفی از این عنوان منتشر شد، در بازی Harry Potter: Wizards Unite بازیکنان با آموختن اسپل ها و گشت و گذار در شهرها و محل‌هایی که در دنیای واقعی در نزدیکی‌شان وجود دارد با غول‌های شگفت انگیزی مبارزه خواهند کرد و برای از پای در آوردن دشمنان قدرتمند با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

از توصیفات این بازی این‌طور بر می‌آید که بازی Harry Potter: Wizards Unite شباهت‌های بسیاری با Pokémon GO دارد. البته این امر ممکن است نکته‌ی مثبتی محسوب شود. این که یک توسعه دهنده‌ی موفق مانند Niantic Inc قصد دارد از نام تجاری Harry Potter استفاده کند بسیار امیدوار کننده است و ممکن است در آینده شاهد حضور پر رنگ‌تر این فرنچایز در صنعت بازی‌های ویدیویی باشیم. البته چندین ماه پیش تریلری از یک بازی معرفی نشده‌ی AAA با نام Harry Potter لو رفت.

توسعه دهندگان بازی Harry Potter: Wizards Unite در تریلری که در پایین می‌توانید آن را مشاهده کنید تاریخ انتشار بازی را اعلام کردند. این بازی در سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود. در تریلر آن شاهد زنی هستیم که برای به دام انداختن یک خبرچین از یک اسپل استفاده می‌کند. قبل از پایان تریلر نیز پوستر بازی به نمایش در می‌آید. لوگوی این بازی نیز بسیار جالب به نظر می‌رسد.

هرچند تریلر بازی Harry Potter: Wizards Unite رغبت زیادی در مخاطبان ایجاد نمی‌کند اما دانستن این موضوع که بازی در سال آینده منتشر می‌شود خود موجب آرامش خاطر بسیاری است. مطمئناً عده‌ی کثیری دوست دارند هر چه زودتر هری پاتر را در دنیای واقعیت افزوده تجربه کنند.

در وب‌سایت رسمی این بازی نیز اطلاعات اندکی در قالب داستان بازی ارائه شده است:

لطفاً مقاومت کنید و دچار وحشت و اضطراب نشوید. بدون هیچ‌گونه هشدار قبلی، ردپای جادو به طرزی هرج و مرج گونه در سراسر جهان Muggle در حال ظهور است. نگرانیم که دیر یا زود حتی Muggle هایی که کمتر از دیگران اهمیت می‌دهند نیز متوجه این موضوع شوند. ما تمام ساحره‌ها و جادوگران را فرا می‌خوانیم تا در کنترل این فاجعه کمک کنند یا اینکه با خطر تبدیل شدن اوضاع به شرایط زمان همان کسی که خودتان میدانید طرف هستیم. اسپل های خود را آماده کنید و چوب دستی خود را تمیز کنید و سریعاً ثبت نام کنید.

به عنوان یکی از اعضای Statute of Secrecy Task Force (نیرویی که با همکاری میان Ministry of Magic و International Confederation of Wizards تشکیل شده است) شما می‌توانید عکس العمل سریع خود در استفاده از چوب دستی، قابلیتی که با آن می‌توانید کوچک‌ترین اختلالات جادویی را از دوردست‌ها پیدا کنید، و خبرگی خود در به کار گیری چندین اسپل را به مرور زمان بهبود بخشید.

بازی Harry Potter: Wizards Unite در سال ۲۰۱۹ برای اندروید و IOS منتشر می‌شود.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.