مایکروسافت در نزدیکی E3 برای IP جدید استخدام می کند

مایکروسافت در نزدیکی E3 برای IP جدید استخدام می کند

به نظر می رسد شرکت مایکروسافت قصد داشته استودیو جدیدی را برای ساخت IP جدید تاسیس کند. براساس یک لیست شغلی که اخیرا کشف شده، ردموندی ها به دنبال بازیسازانی برای IP آینده خود هستند. به گزارش وب سایت Variety ، مایکروسافت به دنبال یک مدیر برنامه اصلی جهت مدیریت استودیو جدید در سانتامونیکا کالیفرنیا می باشد. از ویژگی هایی که فرد باید دارا باشد برخورداری از دانش و درک جهت ایجاد IP جدید است.

علاوه بر این فرد مورد بحث بایستی تجربه فعالیت روی عناوین استاندارد AAA را کسب کرده و حداقل ۱۰ سال تجربه در این زمینه داشته باشد. مایکروسافت قصد داشته چهار نفری را برای سمت مدیریت اجرای استودیو در نظر گیرد و علاوه بر این آگهی شغلی، در دیگر آگهی به فردی اشاره شد که بتواند روی بخش چندنفره فعالیت کند. وب سایت GameRant گزارش کرد فردی که باید در این زمینه مشغول به کار شود جهت کار در استودیو داخلی مایکروسافت به کار گرفته خواهد شد تا روی فرنچایز جدیدی کار کند.

ظاهرا مایکروسافت به دنبال خلق فرنچایز جدیدی است. تمامی این موارد نشان می دهند ردموندی ها به دنبال تاسیس استودیو بازیسازی جدید و خلق فرنچایز جدیدی باشند که می تواند نظر هر فردی را به خود جلب کند.

به هر حال هیجان انگیز است بدانیم مایکروسافت برای چه فرنچایزی می خواهد استودیو جدیدی را تاسیس کند. مایکروسافت در بیشتر مواقع به دلیل عدم داشتن بازیهای اول شخص در مقایسه با سونی مورد انتقاد قرار گرفته است. به هر حال این حرکت کمپانی ممکن است در جهت همین راستا باشد و احتمالا در آینده با یک عنوان اول شخص رو به رو باشیم. این آگهی شغلی به دنبال خبر استخدام Darrell Gallagher مدیر سابق استودیو سازنده Tomb Raider منتشر شده است.

جالب اینجاست که Gallagher آخرین بار با شرکت اکتیویژن در استودیو سانتامونیکا این کمپانی فعالیت داشت. با این حال مشخص نیست آیا Gallagher به استودیو جدید منتقل خواهد شد یا خیر. در E3 2018 بایستی اطلاعات بیشتری پیرامون بازی آینده این کمپانی کسب کنیم و مدتی بعد نیز شاهد عرضه آن خواهیم بود.

کنفرانس Xbox E3 2018 مایکروسافت روز یکشنبه ۱۱ ژوئن برگزار می شود. به دنبال آن شرکت های یوبیسافت، EA، سونی و چندی دیگر کنفرانس خود را برگزار می کنند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot