خانه » بازی Westworld در راه گوشی های هوشمند

بازی Westworld در راه گوشی های هوشمند

سال گذشته بود که با پخش سریال Westworld از سوی شبکه HBO مخاطبان بسیاری جذب داستان هیجان انگیز این سریال و دنیای علمی تخیلی آن شدند. اثری با حضور اد هریس و آنتونی هاپکینز که توانست به لطف داستان سرایی دقیق خود در مدت زمانی کوتاه تبدیل به یکی از بهترین سریال‌های تلویزیونی چند سال اخیر شود. حال در خبر جدید پیرامون این بازی مطلع گشتیم که یک بازی رایانه ای بر اساس این سریال در حال تولید می باشد.

این بازی که برای Android و iOS در حال توسعه است بیشتر حال و هوایی مشابه عناوینی چون This War of MineوFallout Shelter دارد. سازندگان این بازی با سازندگان سریال در ارتباطند و می کوشند تا اثری مشابه این سریال تولید کنند. در این بازی خطوط داستانی مختلفی گنجانده شده است و گیمر ها بسته به علاقه شان می توانند گیم‌پلی مدنظر خودشان را انتخاب کرده و بازی کنند. در ادامه تریلر رسمی این سریال و تریلر گیم پلی آن را مشاهده می کنید.

 

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.