Werewolf: The Apocalypse Earthblood Werewolf: The Apocalypse Earthblood

سیستم مورد نیاز برای اجرای Werewolf: The Apocalypse

کم کم به انتشار بازی Werewolf: The Apocalypse نزدیک می‌شویم. بسیاری از طرفداران بازی‌های اکشن، منتظر تجربه‌ی این اثر هستند. تا به امروز اطلاعات مفیدی را در خصوص عنوان مذکور به دست آورده ایم و نوبتی هم که باشد،‌ نوبت آگاه شدن از سیستم مورد نیاز برای اجرای آن می‌باشد. پس اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

خوشبختانه برای اجرای Werewolf: The Apocalypse به هیچ وجه به سیستم قدرتمندی نیاز ندارید و یک سیستم متوسط می‌تواند بازی را با فریم ریت مناسب و رزلوشن مطلوب، اجرا کند. توجه شما عزیزان را به حداقل سیستم و سیستم پیشنهادی جلب می‌نمایم:

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای Werewolf: The Apocalypse

  • OS: Windows 10
  • Processor: Intel Core i5-3470 | AMD FX-8370
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 650, 1 GB | AMD Radeon HD 7790, 1 GB
  • System Memory: 4 GB RAM

سیستم پیشنهادی برای اجرای Werewolf: The Apocalypse

  • OS: Windows 10
  • Processor: Intel Core i7-8700 | AMD Ryzen 5 3600X
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 780, 3 GB | AMD Radeon R9 290, 4 GB
  • System Memory: 8 GB RAM

به دنیای Werewolf: The Apocalypse Earthblood خوش آمدید. این اثر در ژانر اکشن نقش آفرینی توسعه می‌یابد و روایتگر داستان تاریکی می باشد. شما کنترل گرگ‌نمایی را در دست می گیرید که به مبارزه با کمپانی بزرگی برمی‌خیزد. اعمال این کمپانی، تاثیرات بسیار زیادی بر روی محیط زیست و سلامت آن گذاشته است. به کمک قابلیت‌های شخصیت اصلی، می‌توانید با روش‌های مختلفی به پیشروی بپردازید. اولین شکل شخصیت اصلی، شکل آدمیزاد می باشد. همچنین شما می توانید به یک گرگ تبدیل شوید و با سرعت بیشتر و به صورت مخفیانه، به پیشروی و جستجو در محیط بپردازید. در نهایت شخصیت اصلی می‌تواند خود را به یک گرگنمای بزرگ و درنده تبدیل کند و دشمنان را به تکه‌های نامساوی تقسیم نماید. با انتخاب هر کدام از فرم‌های شخصیت اصلی، نحوه‌ی پیشروی خود در Werewolf: The Apocalypse Earthblood را انتخاب کرده اید. لازم به ذکر است که فرم گرگ‌نما دارای دو حالت مخصوص نیز می‌باشد که در یکی از آنها سرعت شخصیت اصلی برای وارد کردن ضربات بیشتر خواهد شد و حالت دیگر با کاهش سرعت، شاهد افزایش قدرت ضربات وارد شده هستیم. بازی کنندگان می‌توانند در هر زمان، بین این حالت‌ها، سوئیچ کنند و بدین ترتیب، روند مبارزات هیچگاه خسته کننده نمی‌شود. لازم به ذکر است که قابلیت مخفی کاری در Werewolf: The Apocalypse Earthblood وجود خواهد داشت. زمانی که فرم گرگنما را انتخاب کرده اید، خط سلامتی شما به مرور زمان پر می شود اما برخی از دشمنان با گلوله‌های ساخته شده از نقره، برای آسیب رساندن به شما شلیک می‌کنند. این گلوله‌ها قسمتی از خط سلامتی شما را خالی خواهند کرد و تا زمانی که پیروز میدان مبارزه نشوید، خط سلامتیتان پر نخواهد شد. در حالت گرگنما، می توانید از انواع و اقسام ضربات، برای نابود کردن دشمنان خود استفاده کنید که بسیار هیجان انگیز به نظر می‌رسد. برخی از محیط ها از وسعت بالایی برخوردار هستند. با استفاده از قابلیت شخصیت اصلی و تبدیل شدن به یک گرگ، می توانید سرعت خود را برای گشت و گذار راحت‌تر در این محیط‌های بزرگ و انجام مأموریت‌ها، افزایش دهید. هنگامی که در حالت گرگ قرار دارید، می‌توانید دشمنان اطراف خود را تشخیص دهید و میزان قدرت و نوع آنها را متوجه شوید تا با استراتژی مخصوصی وارد میدان مبارزه شوید. مسیرهای مختلفی در هر لوکیشنِ Werewolf: The Apocalypse Earthblood قرار دارند که بازی کننده را برای گشت و گذار در محیط و استفاده از شیوه‌های مختلف برای حمله و نابود کردن دشمنان، تشویق خواهند کرد. در هنگام مخفی کاری، با نابود کردن هر کدام از دشمنان، نوار خشم شخصیت اصلی پر می شود و این نوار خشم در هنگام تبدیل شدن به یک گرگنما، کارآمد خواهد بود‌. شخصیت اصلی می‌تواند از تیر و کمان خود برای نابود کردن دشمنان، به صورت بی سر و صدا، استفاده کند. البته تیروکمان کاربردهای بسیاری دارد و در برخی اوقات به کمک این اسلحه، می‌توانید سیستم‌های امنیتی و دوربین‌های مداربسته را از کار اندازید.

مادرِ زمین در حال مردن است. حرص و طمع بشریت باعث شده که این اسطوره به سمت نابودی حرکت کند و ضعیف شود. این وظیفه‌ی شماست که از این اتفاقات ناگوار جلوگیری کنید و پیش از نابود شدن همه چیز، گناهکاران اصلی در این قضایا را از بین ببرید. شخصیت اصلی، یکی از محافظان اسبق مادرِ زمین بوده است و با مشاهده این وضعیت تصمیم می گیرد که خشم خود را آزاد کند. وی در همین حال به دنبال دخترک گمشده خود نیز می گردد.

Werewolf: The Apocalypse در تاریخ ۴ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با شانزدهم بهمن ماه سال جاری) برای کامپیوترهای شخصی و اکس باکس وان و اکس باکس سریز اکس و پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ انتشار خواهد یافت. لازم به ذکر است که حق انتشار Werewolf: The Apocalypse Earthblood برای پلتفرم کامپیوتر های شخصی در دستان کمپانی اپیک گیمز می‌باشد و بدین ترتیب کاربران این پلتفرم تنها از فروشگاه دیجیتالی اپیک گیمز می‌توانند بازی را خریداری نمایند و فعلا خبری از انتشار نسخه استیم نیست. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. تمام اطلاعات مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Werewolf: The Apocalypse Earthblood از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`