Assassin's Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla Assassin’s Creed Valhalla

تماشا کنید: ۱۴ دقیقه گیم پلی جدید از Assassin’s Creed Valhalla (نسخه‌ی نهایی)

بازی های مرتبط

Assassin’s Creed Valhalla مملو از موارد هیجان انگیز برای طرفداران این سری خواهد بود. همچنین در طی ماه‌های اخیر متوجه شدیم که عناصر نقش آفرینی بازی به شدت تقویت شده. تنها دو روز به انتشار رسمی این اثر باقی مانده است. به تازگی 14 دقیقه گیم پلی از اساسینز کرید والهالا به اشتراک گذاشته شده که بخش‌های مختلف بازی را به پرده‌ی تصویر می‌کشد. اما موضوع مهم در خصوص این ویدیو، ظبط شدن آن از روی نسخه‌ی نهایی می‌باشد. اکثر تریلرهایی که از این عنوان منتشر شده بودند، از نسخه‌ی در دست ساخت و یا Work In Progress بودند. به هر حال گر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و همچنین تماشای تریلر را دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

Assassin’s Creed Valhalla چگونه گیم پلی AC: Odyssey را پیشرفت می‌دهد؟

اشتباهاتی که نباید در اساسینز کرید والهالا  تکرار شوند

۷ تغییر بزرگی که در Assassin’s Creed Valhalla اعمال شده است

لازم به ذکر است که این تریلر به صورت  مستقیم از سمت یکی از پایگاه‌های تحلیلی به اشتراک گذاشته شد. ویدیوی زیر برگرفته از اولین ماموریت والهالا به هنگام ورود به انگلستان می‌باشد. ایور (شخصیت اصلی) به همراه یاران وفاداراش، به سمت کمپ پسران رگنار لاثبروگ نزدیک می‌شوند. همان‌طور که انتظار می‌رفت، دشمنان زیادی در این راه وجود دارند. توجه شما عزیزان را به تریلر مربوطه جلب می‌‌نمایم:

۱۴ دقیقه گیم پلی جدید از Assassin’s Creed Valhalla

سیستم مبارزات در والهالا، بسیار خشن‌تر از نسخه‌های پیشین شده است. البته یوبی سافت اظهار داشته که این عنوان قصد ندارد تا وایکینگ‌ها را به عنوان قومی بی تفکر و جنگ طلب و بی تمدن نشان دهد. از همین رو می‌توانید استراتژی‌های مختلفی را در خصوص دشمنانتان به کار گیرید.

Assassin’s Creed Valhalla مخاطبان را سال‌های بسیار دور می‌برد. دورانی که وایکینگ‌ها برای افزایش گستره‌ی قلمرو خود، به جنگ و جدال می‌پرداختند. شما نقش شخصیتی به نام Eivor را در دستان خود می‌گیرید. وایکینگی افسار گسیخته و کاربلد که قبیله‌ی خود را رهبری می نماید. Eivor درصدد پیدا کردن مکانی بهتر برای زندگی قبیله‌ی خود می‌باشد. Assassin’s Creed Valhalla در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و اکس باکس وان و اکس باکس سریز اکس و کامپیوترهای شخصی و سرویس استریم گوگل استیدیا انتشار خواهد یافت. نسخه‌ی جدید اسسینز کرید به شما اجازه می‌دهد تا در سرزمینی کاملا جدید، به مبارزه و جست و جو و فتح بپردازید.

اساسینز کرید والهالا در 10 نوامبر  سال ۲۰۲۰  میلادی (مصادف با 20 آبان ماه سال جاری) برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و اکس باکس وان و اکس باکس سریز اکس و کامپیوترهای شخصی و سرویس استریم گوگل استدیا انتشار خواهد یافت. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

شما عزیزان می‌توانید با دنبال کردن پروفایل بازی Assassin’s Creed Valhalla از آخرین اخبار، مقالات، نقد و بررسی‌ها، تریلر‌ها و … مربوطه به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`