دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » در Watch Dogs Legion نزدیک به ۹ میلیون NPC برای به کارگیری وجود خواهد داشت

در Watch Dogs Legion نزدیک به ۹ میلیون NPC برای به کارگیری وجود خواهد داشت

Watch Dogs Legion

چندی پیش اندازه‌ی نقشه‌ی بازی Watch Dogs Legion مشخص شد و طرفداران فهمیدند که این نقشه بخش‌های بسیار زیادی از شهر لندن را پوشش خواهد داد. اکنون اطلاعات جدیدتری از این بازی منتشر شده است که بازیکنان را بیش از پیش حیرت زده می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشد.

بعد از معرفی این بازی در نمایشگاه E3 امسال در کنفرانس یوبیسافت، این بازی توانست سر و صدای بسیار زیادی به پا کند و توجه بخش زیادی از گیمران به سمت خود جلب کند. در تریلر نشان داده شده از این بازی، یک ویژگی خاص و جدید آن به نمایش گذاشته شد که به نظر هم جذاب و هم غیر ممکن می‌آمد و آن ویژگی، توانایی به کار گیری تمامی افراد حاضر در لندن، برای مبارزه با دولت فاشیستی که بر این شهر حاکم شده است، بود. در این تریلر دیدیم که Watch Dogs Legion یک شخصیت اصلی واحد ندارد و در واقع بازیکنان می‌توانند در نقش NPC های موجود در شهر قرار گیرند و آن‌ها را کنترل کنند. البته باید NPC مورد نظر خود را به گروهتان دعوت کنید تا به مبارزه در کنار شما، علیه دولت ستمگر لندن بپردازند.

اما تعداد دقیق افرادی که می‌توانید در بازی، در نقش آن‌ها ظاهر شوید، چقدر است؟ بر اساس گفته‌های دستیار تهیه کننده‌ی این بازی یعنی «شلی جانسون»، احتمالاتی که پیش روی بازیکن وجود دارند، نا محدود هستند. او اخیراً مصاحبه‌ای با سایت Gamecrate انجام داده است. در این مصاحبه از او سؤال شد که تعداد NPC ها موجود در بازی چقدر است و او به این سؤال پاسخی داد که شاید باور آن برای اکثریت مخاطبان دشوار باشد. او گفت در واقع تعداد NPC هایی که در بازی می‌توانید جمع آوری کنید نا محدود است و اگر بخواهیم یک عدد برای تعدادشان اعلام کنیم، چیزی حدود 9 میلیون NPC در Watch Dogs Legion برای به کار گیری وجود خواهد داشت. او گفت:

رقمی که هم اکنون به حوالی آن رسیده‌ایم 9 میلیون می‌باشد. آن‌ها شخصیت‌هایی هستند که طریق رویه‌ای خاص، خودشان تولید می‌شوند. ما 4 سال برای توسعه‌ی این تکنولوژی صرف کردیم تا بتوانیم به قولی که داده بودیم پایبند باشیم. این تکنولوژی شامل توانایی کنار هم گذاشتن این شهر بزرگ از شخصیت‌ها می‌باشد که باید انیمیشن‌ها، دیالوگ‌ها، داده‌های آماری مانند تمام اطلاعات بیولوژیکی‌ای که می‌توانید در پروفایل یک فرد مشاهده کنید، چهره‌ها و فرزندان شخصیت‌ها را شامل شود. تمام این ویژگی‌ها در کنار هم قرار می‌گیرند تا هر بار یک شخصیت خاص تولید شود.

مسلماً تعداد 9 میلیون NPC عددی بسیار بزرگ و تعجب آور است. چندی پیش در مصاحبه‌ای دیگر اعلام شده بود که Watch Dogs Legion 20 نوع متن مختلف برای داستانش دارد پس واضح است که تمام این شخصیت‌ها 100 درصد منحصر به فرد نخواهند بود. اما همین موضوع هم خود بسیار امید بخش است و باعث بالا رفتن توقعات طرفداران از این بازی خواهد شد. برای این که ببینیم آیا این بازی می‌تواند از پس حرف‌هایی که زده است بر بیاید و قول‌هایش را عملی کند یا خیر، باید تا تاریخ 6 مارس 2020 یعنی 16 اسفند 98 صبر کنیم. این عنوان برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی سی و استادیا منتشر خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی Watch Dogs Legion به پروفایل آن مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>