خانه » تماشا کنید: تریلر جدید Wasteland 3 + مشخص شدن تاریخ انتشار

تماشا کنید: تریلر جدید Wasteland 3 + مشخص شدن تاریخ انتشار

Wasteland 3

رویداد X019 مملو از بازی‌های جدید و اطلاعات تکمیلی از بازی‌های پیش‌تر معرفی شده بود. نهایتا از تاریخ انتشار Wasteland 3 مطلع شدیم. علاقه مندان می‌توانند در تاریخ ۱۰ می ماه سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 30 اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹) از تجربه‌ی این عنوان بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی لذت ببرند. تریلر جدیدی از ویست لند ۳ منتشر شده. تماشای این تریلر را به تمام مخاطبان بازی‌های نقش آفرینی تاکتیکی و منتظران عنوان مذکور، توصیه می‌نماییم. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

توسعه‌ی این عنوان بر عهده‌ی استدیوی inXile Entertainment می‌باشد. استدیویی که در سال گذشته توسط مایکروسافت خریداری شد. به همراه رونمایی از تاریخ انتشار، شاهد تریلر جدید و جالبی از گیم پلی Wasteland 3 بودیم. بازی نسبت به گذشته بسیار زیباتر شده است. مشخص است که inXile Entertainment از بودجه‌ی بیشتر نهایت استفاده را کرده و جلوه‌های بصری را ارتقا داده است. توجه شما عزیزان را به تریلر منتشر شده از این عنوان جلب می‌کنم:

تریلر Wasteland 3 در رویداد X019

چندی پیش مصاحبه‌ای از سمت وب سایت Wccftech با رئیس استدیو‌ی توسعه دهنده یعنی آقای برایان فارگو صورت گرفت. وی ویست لند ۳ را فال اوتِ استدیو‌ی inXile خواند. فارگو اظهار داشت که بسته‌ی الحاقی بسیار بزرگی برای این بازی نقش آفرینی تاکتیکی در نظر گرفته شده است. اگر از کامپیوترهای شخصی برای تجربه‌ی عناوین مختلف استفاده می‌کنید، با مراجعه به این لینک می‌توانید از حداقل و سخت افزار پیشنهادی برای اجرای این عنوان آگاه شوید.

در Wasteland 3 در نقش یک مبارز بازی می‌کنید. مبارزی که جنگ را باخته و برای زنده نگاه داشتن آریزونا تلاش می‌کند.

ویست لندز ۳ یک اکشن نقش آفرینی تاکتیکی با حال و هوای آخرالزمانی است. مبارزات بازی نیازمند استفاده از استراتژی می‌باشند. توسعه دهندگان در خصوص داستان این عنوان تعریف و تمجید‌های بسیاری کرده اند. می‌توانید برای ساعات بسیاری طولانی در دنیای عمیق بازی غرق شوید و به جست و جو گشت و گذار بپردازید. همچنین می‌توانید به شخصی سازی وسیله‌ی نقلیه‌ی خود بپردازید و آن را به یک تانک همه فن حریف تبدیل نمایید. ساعت‌ها گیم پلی برای علاقه مندان نقش آفرینی تدارک دیده شده است.

امیدواریم که بازی بتواند نظر مخاطبان و طرفداران این سبک را جلب نماید. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به Wasteland 3 در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. بازی در تاریخ ۱۰ می ماه سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 30 اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹) بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>