خانه » برای به اتمام رساندن Wasteland 3 به بیش از ۵۰ ساعت زمان نیاز دارید!

برای به اتمام رساندن Wasteland 3 به بیش از ۵۰ ساعت زمان نیاز دارید!

Wasteland 3

بدون شک عنوان نقش آفرینی جدید استدیو‌ی inXile ، بازیِ بزرگ و جاه طلبانه‌ای خواهد بود. توسعه دهندگان اظهار داشته اند که Wasteland 3 به مراتب از نسخه‌ی دوم طولانی‌تر خواهد بود. تا زمان انتشار بازی، مدت  زیادی باقی مانده. به هر حال در مراسم E3 2019 (کنفرانس مایکروسافت) نمایشی از بازی مشاهده کردیم. داستان درست پس از اتفاقات قسمت دوم رخ می‌دهد. قرار است وارد ماجرای طولانی و پر پیچ و خمی شویم. بر اساس صحبت‌های توسعه دهندگان، برای به اتمام رساندن Wasteland 3 به بیش از ۵۰ ساعت زمان نیاز دارید. عنوان مذکور در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

شاید Wasteland 3 را نتوان به عوان پرخرج‌ترین و بزرگ‌ترین بازی نقش آفرینی تاریخ قلمداد کرد، اما این نکته را در نظر داشته باشید که بازی اصلاً پروژه کوچک و کم هزینه‌ای نیست. یکی از المان‌های اصلی بازی‌های نقش آفرینی، انتخاب می‌باشد. فراهم کردن شرایط مناسب برا وقوع اتفاقات بر اساس انتخاب‌هایتان اصلاً چیز کوچکی محسوب نمی‌شود و نیازمند خلاقیت و بودجه و … است. به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت Wccftech با آقای تیم کمپبل، کارگردان نسخه‌ی سوم، ترتیب داده شده است. وی در این مصاحبه درباره‌ی موارد مختلفی صحبت کرد. یکی از آن‌ها، مدت زمان لازم برای به اتمام رساندن بازی بود. او اظهار داشت که اولین قدم در ساخت، طراحی عنوانی با محتوای برابر با قسمت دوم فرنچایز بود. به هر حال با وجود المان انتخاب، اندازه گیری دقیق زمان لازم برای به پایان رساندن Wasteland 3 کاری سخت و طاقت فرساست. به هر حال تیم سازنده معتقد است که این قسمت برای مدت زیادی شما را سرگرم خواهد کرد (بیش از ۵۰ ساعت) در ادامه توجه شما را به صحبت‌های کمپبل در این باره جلب می‌نمایم:

هدف ما ساخت یک بازی ۵۰ ساعته است. درست مانند نسخه‌ی دوم Wasteland. حال با توجه به شرایط و المان‌های مختلف، حدس زدن مدت زمان لازم برای به اتمام رساندن بازی کمی سخت شده زیرا که بازی کننده در طول گیم پلی با انتخاب‌های بسیار زیادی مواجه خواهد شد. می‌توانید به اختیار خودتان راه‌های مختلفی را در پیش گیرید. همیشه راهی برای کوتاه‌تر کردن و یا بلعکس، بلند‌تر کردن مدت زمان لازم برای به اتمام رساندن Wasteland 3 وجود دارد. فکر می‌کنم که بازی شما را بیش از نسخه‌ی دوم مشغول خود کند.

در همین مصاحبه، رئیس استدیو‌ی توسعه دهنده یعنی آقای برایان فارگو اظهار داشت که بسته‌ی الحاقی بسیار بزرگی برای این بازی نقش آفرینی تاکتیکی در نظر گرفته شده است. وی معتقد است که Wasteland 3 برای inXile به سان فال اوت می‌ماند. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. سومین نسخه‌ی فرنچایز Wasteland در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>