بازی Warframe بزودی برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر می شود
بازی Warframe بزودی برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر می شود بازی Warframe بزودی برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر می شود

بازی Warframe بزودی برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر می شود

اگر بخواهیم به یکی از محبوب ترین و بهترین عناوین رایگان اشاره کنیم، بی شک باید نام Warframe را به زبان آورد. عنوانی که برای محبوب ترین پلتفرم ها منتشر شده و حال نوبت به یک پلتفرم جدید رسید.

به تازگی در TennoCon تایید شد بازی Warframe برای پلتفرم نینتندو سوئیچ تحت توسعه قرار داشته و باید انتظار داشت این بازی در آینده نزدیک برای پلتفرم هیبریدی شرکت نینتندو منتشر شود.

البته این نسخه توسط شرکت Digital Extremes منتشر خواهد شد و بوسیله استودیو کانادایی تحت توسعه قرار دارد. البته گفته می شود دو شرکت Digital Extremes و استودیو  Panic Butto با همکاری یکدیگر نسخه نینتندو سوئیچ را در حال ساخت دارند. Panic Butto نسخه سوئیچ بازیهای Rocket League، Wolfenstein: The New Colossusو Doom را توسعه داده است.

عنوانی برای نینتندو سوئیچ

در حال حاضر تعداد بازیکنان Warframe به ۳۸ میلیون در سراسر جهان می رسد و در طول چند سالی که منتشر شد توانست محبوبیت بسیاری کسب کند. در این بازی گزینه سفارشی سازی شخصیت ها وجود داشته و همین امر تجربه بازی را لذت بخش می کند. Adam Creighton یکی از مدیران استودیو Panic Butto طی نمایشگاه E3 اعلام کرد که استودیو سازنده آن روی چند عنوان پورتی مشغول کار است.

وی افزود که Panic Butto می خواهد بازیهای AAA بیشتری را برای کنسول نینتندو سوئیچ شرکت ژاپنی منتشر کند. باتوجه به سابقه درخشانی که داشته انتظار داریم بزودی عناوین بیشتری را برای نینتندو سوئیچ شاهد باشیم.

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`