خانه » بلیزارد به این زودی‌ها بازی Warcraft 4 را نخواهد ساخت

بلیزارد به این زودی‌ها بازی Warcraft 4 را نخواهد ساخت

بازی Warcraft 4

بلیزارد به این زودی‌ها بازی Warcraft 4 را نخواهد ساخت. سری وارکرفت بدون شک یکی از پرطرفداران‌ترین عناوین تاریخ صنعت گیمینگ بشمار می‌روند، و استودیو بلیزارد بواسطه فروش این بازی میلیون‌ها دلار به جیب زده است. در تازه‌ترین خبر منتشر شده از این اثر مطلع گشتیم که به این زودی‌ها نباید منتظر بازی Warcraft 4 باشیم. با نوین اسپات همراه باشید.

چندروز پیش فستیوال موسوم به BlizCon به پایان رسید و بسیاری از مردم جهان بابت معرفی نشدن نسخه جدید از بازی Diablo عصبانی شدند و انتقادات بسیاری به بلیزارد داشتند. سال ۲۰۰۲ بود که بلیزارد با انتشار بازی Warcraft III: Reign of Chaos خیل عظیمی از توجهات جهان را به خود جلب نمود، اما اکنون فرضیاتی در جهان منتشر شده که احتمال می‌دهند استودیوی مذکور به احتمال زیاد در حال کار روی نسخه جدید این سری یعنی بازی Warcraft 4 است.

در این خصوص، وبسایت DualShockers مصاحبه‌ای با استودیو بلیزارد ترتیب داد که خلاصه اش چنین است که این استودیو بیان نموده در حال حاضر تمرکز خود را روی توسعه و بهبود بازی World of Warcraft: Battle for Azeroth گذاشته است و در وهله بعد تلاش می‌کند تا بازی Warcraft III: Reforged را توسعه دهد که یک نسخه ریمستر برای نسخه سوم است. با توجه به اخبار منتشر شده بنظر می‌رسد که به این زودی‌ها نباید منتظر ساخت بازی Warcraft 4 باشیم.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

1 1

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.