دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » توسعه بازی The Walking Dead توسط Skybound شروع شد

توسعه بازی The Walking Dead توسط Skybound شروع شد

بازی The Walking Dead: The Final Season در استودیوی Skybound در دست توسعه است

در تاریخ ۲۱ سپتامبر سال جاری، استودیوی تلتیل گیمز که با ساخت عناوین موفقی چون Telltale’s The Walking Dead، The Wolf Among Us، Tales from the Borderlands، Game of Thrones و بازی‌های دیگر، شهرت یافته بود، مجبور شد بدون پرداخت هیچ پاداشی، بخش اعظمی از نیروی کاری خود را اخراج کند و این استودیو اکنون رسماً تعطیل شده است. تا هفته‌ها بعد از انتشار این اخبار، هنوز سرنوشت قطعی این استودیو و پروژه‌هایی که این استودیو در حال کار بر روی آن‌ها بود مانند بازی The Walking Dead: The Final Season ، در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

بعد از حدود دو هفته از انتشار این اخبار، استودیوی Skybound Entertainment که خالق مجموعه‌ی مردگان متحرک یعنی «Robert Kirkman» یکی از مؤسسان آن است اعلام کرد که آن‌ها برای به پایان رساندن بازی The Walking Dead: The Final Season برنامه‌هایی دارند و کسانی که سیزن پس این بازی را خریداری کرده‌اند هنوز هم می‌توانند پایان داستان “کلمنتاین” را ببینند. این استودیو قول داده بود تا با توسعه دهندگانی که قبلاً در استودیوی Telltale Games کار می‌کردند همکاری کند تا به توسعه‌ی بازی The Walking Dead: The Final Season پایان دهد و فصل آخر این عنوان نیز مشابه سایر بازی‌های استودیوی تلتیل باشد.

امروز استودیوی اسکای باند گزارشی را در وب سایت رسمی‌اش منتشر کرده است که نوید از توسعه‌ی اپیزودهای پایانی بازی The Walking Dead: The Final Season را می‌دهد. چندی پیش اخبار ناراحت کننده‌ای منتشر شد که خبر از ناپدید شدن بازی‌های قدیمی استودیوی تلتیل در شبکه‌ی استیم و دیگر فروشگاه‌های دیجیتالی می‌داد. این شرکت در حال فروختن دارایی‌های خود و تبدیل آن به پول نقد برای پرداخت بدهی‌هایش می‌باشد.

بسیاری از کارهای محاسباتی و قانونی وجود داشتند که باید آن‌ها را انجام می‌دادیم تا بتوانیم به نقطه‌ای برسیم که کار اصلی خود یعنی توسعه‌ی بازی را آغاز کنیم. مفتخریم که اعلام کنیم که بسیاری از اعضای با استعداد و کارکشته‌ی گروهی که قبلاً بر روی توسعه‌ی این بازی کار می‌کردند اکنون دوباره به کار خود در ساخت بازی The Walking Dead: The Final Season ادامه می‌دهند.

بر اساس اطلاعاتی که این شرکت منتشر کرده است، تاریخ انتشار هر دو اپیزود این بازی به زودی اعلام خواهد شد. آن‌ها همچنین تضمین کرده‌اند که کسانی که قبل از تعطیلی استودیوی تلتیل، کل فصل بازی The Walking Dead: The Final Season را به صورت یکجا خریداری کرده بودند نیازی به خریداری مجدد نخواهند داشت. بعد از این همه مدت به نظر می‌رسد سرانجام کار بر روی آخرین پروژه‌ی استودیوی تلتیل با قدرت پیش گرفته شده است. امیدواریم آن‌ها در ساخت این بازی عجله نکنند تا هم داستان کلمنتاین با خاطره‌ای خوش در ذهن مخاطبان پایان یابد و هم آن دسته از کارمندان استودیوی تلتیل که هم اکنون بر روی این پروژه کار می‌کنند زمان کافی برای پیدا کردن شغل، بعد از اتمام این پروژه را داشته باشند.

وب‌سایت نوین اسپات به محض انتشار اطلاعات بیشتر از طرف استودیوی Skybound و اعلام تاریخ انتشار رسمی این دو اپیزود باقی مانده، شما را مطلع خواهد کرد. بعد از اینکه این شرکت تمام مشکلات داخلی و قانونی را حل و فصل کند می‌توانید اپیزودهای قبلی و دو اپیزود جدید این بازی را خریداری نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.