دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » حضور شخصیتی از فصل اول بازی Walking Dead در فصل آخر بازی

حضور شخصیتی از فصل اول بازی Walking Dead در فصل آخر بازی

سرانجام شرکت Telltale Games پایانی دراماتیک برای داستان «کلمنتاین» در فصل آخر بازی Walking Dead ارائه خواهد داد. حالا این شرکت تریلری جدید درباره فصل آخر منتشر شده است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

تریلر منتشر شده توسط بازی Telltale Games دومین اپیزود از فصل آخر Walking Dead را منتشر کرد. اسم این اپیزود “Suffer the Children” است. در این تریلر شخصیت‌ مشخصی از فصل اول بازی نیز قرار است در این فصل حضور داشته باشد. فصل آخر بازی در حال حاضر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، سوییچ و کامپیوترهای شخصی عرضه شده است. اپیزود دوم از فصل آخر نیز قرار است ۲۵ سپتامبر (۳ مهر) عرضه شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید. البته لازم به ذکر است که این تریلر تا حدی داستان بازی را برملا می‌کند. برای مشاهده اخبار جدید درباره این می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

تریلر جدید بازی Walking Dead

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.