دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » وداع با Walking Dead با کازپلی زیبا از کلمنتاین

وداع با Walking Dead با کازپلی زیبا از کلمنتاین

the walking dead

چندی پیش با آخرین قسمت از سری بازی Walking Dead نیز منتشر شد و به کلی دفتر این بازی جذاب پس از سال‌ها بسته شد. اما هنوز می‌توان با خاطرات خوشی که این بازی در ذهن طرفداران ایجاد کرد اواقات خود را گذراند. از اینرو یکی از کازپلیرهای مطرح، کازپلی‌هایی از شخصیت «کلمنتاین» منتشر کرده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

سرانجام سری محبوب Walking Dead شرکت Telltale با فراز و نشیب‌های خود به پایان رسید و شرکت Skybound که مسئولیت انتشار دو اپیزود انتهایی فصل آخر این بازی را به عهده گرفته بود در ۲۶ مارس (۶ فروردین) اپیزود آخر این فصل را نیز منتشر کرد. اما باید گفت که طرفداران می‌توانند با دیدن کازپلی منتشر شده توسط کازپلیری بار دیگر با شخصیت «کلمنتاین» تجدید خاطره کنند. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این بازی نیز می‌توانید به پروفایل بازی مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

2 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.