خانه » تکنولوژی واقعیت مجازی به لطف PlayStation VR گسترش یافته است

تکنولوژی واقعیت مجازی به لطف PlayStation VR گسترش یافته است

PlayStation VR

همانطور که می‎دانید، تکنولوژی واقعیت مجازی هنوز در زمینه فروش نتوانسته به موقعیت و جایگاه مناسبی برسد اما در سال ۲۰۱۸ و به لطف PlayStation VR توانست تا حدودی بهتر ظاهر شود. خوشبختانه با تخفیف‎ها و بازی‎های موفق و جذابی که در ۲۰۱۸ برای PlayStation VR منتشر شد، این هدست واقعیت مجازی توانست تا ۳۰ درصد فروش و سلطه واقعیت مجازی بر بازار را نسبت به گذشته بهبود ببخشد. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به گزارش وبسایت GamingBolt و بر اساس تحقیقی که توسط SuperData صورت گرفته است، مشخص شد که PlayStation VR به دلیل عناوین موفقی چون Astro Bot Rescue Mission و یا Moss و همچنین باندل‎های مناسب با قیمت عالی و تخفیفات خوب و مناسبی که در رویدادها و مناسبت‎های مختلف اعمال شده است، تاثیر به سزایی در موفقیت PlayStation VR و بهبود ۳۰ درصدی فروش تکنولوژی واقعیت مجازی شده است.

هدست PlayStation VR تاثیر مثبتی بر روی واقعیت مجازی گذاشته است

البته با توجه به شروع فروش واقعیت مجازی که چندان موفقیت آمیز نبوده است، قطعاً ۳۰ درصد گسترش قرار نیست تغییر زیادی ایجاد کند. به هر حال، این فروش از آن جهت قابل تقدیر است که توانسته از مقدار پیش بینی شده توسط SuperData برای سال ۲۰۱۸ فراتر رود. این مقدار، ۳٫۳ میلیارد دلار بود که فروش واقعیت مجازی در ۲۰۱۸ به ۳٫۸ میلیارد دلار رسید. هدست PlayStation VR توانسته است در طول تعطیلات ۷۷۰,۰۰۰ نسخه بفروشد و در این زمینه، پرچم دار فروش در بازار است.

هدست Oculus Quest ساخته شرکت Oculus نیز که برای عرضه در امسال معرفی گشت، قرار است موفقیت‎های زیادی به عمل آورد و فروش ۱٫۳ میلیونی برای آن در نظر گرفته شده است. خوشبختانه، انتظار می‎رود فروش واقعیت مجازی در سال جاری دوباره گسترش یافته و بهتر شود.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>