خانه » جایزه ویژه بفتای امسال به صداگذار اصلی بازی Uncharted اهدا می‌شود

جایزه ویژه بفتای امسال به صداگذار اصلی بازی Uncharted اهدا می‌شود

Uncharted 5

صداگذار نام آشنای شخصیت «نیتن دریک» مجموعه بازی های Uncharted یعنی نولان نورث قرار است به پاس  که در صنعت بازی‌سازی و بخش صداگذاری شخصیت ها کشیده در مراسم BAFTA بازی های رایانه‌ای ماه آینده جایزه ویژه دریافت کند. رئیس و سخنگوی بخش بازی های رایانه‌ای مراسم بفتا یعنی آقای کایر نیک باتن براون در بیانیه جدید خود اعلام کرد که بسیار مفتخرند اولین جایزه بخش بهترین همکاری در بخش صداگذاری بازی را به نولان نورث اهدا نمایند.

این هنرمند نزدیک به ۲۰ سال است که در صنعت بازیسازی مشغول به صداگذاری شخصیت‌های مختلف است. او هم‌اکنون صداگذار شخصیت نیتن دریک مجموعه آنچارتد است. از دیگر مجموعه هایی که این شخص صداگذاری شخصیت های‌شان را برعهده داشته می‌توان به شخصیت دزموند مایلز مجموعه Assassin’s Creed و مجموعه God of War اشاره کرد. در نسخه جدید خدای جنگ، صداگذاری شخصیت «مودی» کار نولان نورث بوده است. مراسم اهدای جایزه ویژه این سری از بفتای دنیای گیمینگ در جریان کنفرانس E3 امسال برگزار خواهد شد.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.