Star Wars ویسکرال گیمز یک عنوان متفاوت

استودیو ویسکرال گیمز به عنوان سازنده عناوین بزرگی چون سری بازیهای Dead Space و چندی دیگر شناخته می شود. در سال گذشته شرکت EA اعلام کرد این استودیو بسته شده اما مدتی بعد خبر از ادامه توسعه Star Wars موردبحث توسط استودیو ونکوور EA داد.

این شرکت در ابتدا بیان داشت بازی Star Wars موردبحث عنوان خطی و نامطلوبی بوده از این رو به لغو آن پرداخته شد. تاکنون اخبار بسیاری درباره بازی Star Wars این استودیو ارائه نشد و حال شاهد انتشار جزئیات بیشتری هستیم.

Amy Hennig یکی از مدیران استودیو در جریان کنفرانس Gamelab بارسلونا طی گفتگویی با وب سایت Eurogamer اظهار نظری داشته است. Hennig بیان داشت بازی Star Wars توسط ویسکرال گیمز تحت توسعه قرار داشت که تیم روی آن تمرکز داشته و قصد داشت عنوانی متفاوت ارائه دهد. چیزی بسیار متفاوت که از ابتدا توسعه به آن توجه شد.

او همچنین افزود که دیگر همکاری با EA نداشته و از ژانویه دیگر با این شرکت همکاری نکرد. البته Hennig مشغول ایجاد استودیو مستقل خود بوده و از این رو فعالیتی روی بازی از Star Wars ندارد. وی درباره پایان تصمیم گیری ویسکرال گیمز و EA پیرامون عنوان لغو شده Star Wars و انتقال ساخت آن به EA Vancouver اظهاری نظری کرد.

Star Wars بزرگ در راه است

برای روشن شدن موضوع باید بیان کرد من ۶ ماهی است که دیگر همکاری با EA ندارم و بلافاصله پس از بسته شدن Visceral این تیم را ترک کردم. بازی ما روی داستان آن قفل بود و با بسته شدن استودیو ادامه ساخت بازی به EA ونکوور منتقل شد و من آرزوی بهترین ها را برای این تیم دارم.

EA Vancouver تنها استودیویی نیست روی عنوانی از سری Star Wars فعالیت می کند و پیشتر استودیو Respawn نیز از بازی Star Wars Jedi Fallen Order خود رونمایی کرد. البته پلتفرم مقصد عناوین این استودیوها مشخص نشده است.

 

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`