دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 دارای پایان‌های مختلف می‌باشد

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 دارای پایان‌های مختلف می‌باشد

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

یکی از بهترین رویداد‌های سال ۲۰۱۹ میلادی، معرفی عنوان Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 بود. پس از گذشت ۱۵ سال از انتشار نسخه‌‌ی اول، طی اقدام غیر منتظره‌ای، از قسمت دوم بازی پرده برداری شد. این عنوان توسط استدیو‌ی هاردسوت لب توسعه و به کمک پاردوکس اینتراکتیو انتشار خواهد یافت. به تازگی اطلاعات جدیدی درباره‌ی بازی کسب کرده ایم. بر اساس گفته‌های سازندگان، بازی از پایان‌های مختلفی برخوردار می‌باشد. البته پیش بینی این مسئله کار سختی نبود. به هر حال المان‌های نقش آفرینی بازی بسیار پر رنگ هستند. همچنین لازم به ذکر است که برخی از تصمیم‌ها، عاقبتی غیر قابل پیش بینی دارند. همه چیز فوق العاده به نظر می‌رسد. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در سه ماه‌ی اول سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی استیشن و اکس باکس و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

مشاهده‌ی اولین تریلر گیم پلی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

تا انتشار نسخه‌ی دوم عنوان کالت و کلاسیک و نقش آفرینی Vampire: The Masquerade – Bloodlines مدت زمان زیادی باقی مانده است. با این حال، تا به امروز اطلاعات بسیار خوبی را از بازی دریافت کرده ایم. شخصیت شما می‌تواند به عضویت قبایل مختلف خون آشام‌ها درآید. هر کلن ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد. حال این شما هستید که بنا بر سلیقه و شیوه‌ی بازی خود، ملزم به انتخاب یکی از این قبایل هستید. این صحبت‌های نشان دهنده‌ی یک امر بسیار مهم در بازی هستند و آن چیزی نیست جز قدرت انتخاب. مانند تمام عناوین نقش آفرینی دیگر، انتخاب در سرنوشت شما تاثیر خواهد گذاشت و پایان مختلفی را برای شما رقم خواهد زد.

به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت Gamereactor با  طراح داستان Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 یعنی کارا الیسون و برایان میتسودا صورت گرفته است. این دو درباره‌ی داستان بازی و رویداد‌های مختلف مربوطه صحبت کردند. در ادامه‌ی صحبت‌ها، مشخص شد که عنوان مذکور از پایان‌های مختلفی برخوردار است. همچنین لازم به ذکر است که انتخاب‌های بسیاری در طول بازی بر سر راه شما قرار می‌گیرند. انتخاب‌هایی که عاقبت مشخصی ندارند. در ادامه توجه شما را به قسمتی از صحبت‌های سازندگان در این خصوص جلب می‌نمایم:

ما سعی داریم Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 را طبیعی‌ و باور پذیر درست کنیم. بدین ترتیب همیشه نمی‌توانید نتایج کار‌هایتان را درست پیش بینی کنید. همچنین پایان‌های متفاوتی برای بازی در نظر گرفته شده است. به هر روشی که بازی کنید، پایان مختلفی نصیب شما خواهد شد.

بی صبرانه منتظر انتشار و تجربه‌ی این عنوان هستیم. اولین قسمت Vampire: The Masquerade – Bloodlines در سال ۲۰۰۴ برای کامپیوتر‌های شخصی عرضه شد و توانست موفقیت‌های بسیاری را بدست آورد. چرخه‌ی روز و شب در بازی قرار داده نشده. بدین منظور که بازی تنها در شب رخ می‌دهد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این بازی در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. برای به پایان رساندن خط داستانی، ملزم به صرف ۲۵ تا ۳۰ ساعت زمان هستید. همچنین پخش بازی برای کامپیوتر‌های شخصی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز نخواهد بود. این عنوان در سه ماه‌ی اول سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد.

اگر از علاقه مندان  Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 هستید، می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>