خانه » شرکت Valve در حال کار بر روی هدست VR است

شرکت Valve در حال کار بر روی هدست VR است

به تازگی تصاویری از نمونه هدست واقعیت مجازی که شرکت Valve در حال کار بر روی آن است در اینترنت منتشر شد. اخیرا، مجموعه تصاویری در وبسایت Imgur منتشر شده است که حاکی از نمونه اولیه هدست VR شرکت Valve است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

این تصاویر که توسط وبسایت UploadVR مشاهده شده، چندین کیت الکترونیکی را نشان می‌دهد که آرم شرکت Valve بر روی آن‌ها حک شده است. همانطور که این وبسایت به آن اشاره کرده است این هدست‌ها ممکن است مدل بعدی HTC Vive خواهد  بود که این شرکت در حال توسعه آن است. این شرکت پیش از این نیز نمونه‌های هدست‌های VR تولید کرده است که در نهایت با شرکت HTC همکاری کرد.

به گفته وبسایت UploadVR این هدست روزولوشنی مشابه Vive pro دارد که نسبت به نسخه استاندارد آن ارتقا یافته است. همچنین این وبسایت اعلام کرده است که این شرکت در حال کار بر روی بازی واقعیت مجازی Half-Life است که بخشی از باندل این هدست خواهد بود. هنوز معلوم نیست که این هدست از ویژگی‌های نسل آینده پشتیبانی می‌کند یا خیر.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.