خانه » تماشا کنید: تریلر Vader Immortal: A Star Wars

تماشا کنید: تریلر Vader Immortal: A Star Wars

Star Wars
به تازگی تریلری از اولین اپیزود عنوان Vader Immortal: A Star Wars منتشر شده است. پس از مدت‌ها انتظار٬ مراسم سالیانه‌ی جنگ ستارگان در شیکاگو برگزار شد. علاوه بر معرفی قسمت جدیدی از این مجموعه٬ تریلر و اطلاعات تکمیلی از Vader Immortal به نمایش درآمد که در این پست چکیده‌ی آن‌ها را فراهم آورده ایم. اگر از طرفداران این فرنچایز هستید٬ به شما پیشنهاد می‌کنیم که ویدیو را مشاهده کنید. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در طی مراسم استار وارز تریلری از عنوان Vader Immortal: A Star Wars VR به نمایش درآمد که نمایان‌گر قسمت‌هایی از داستان بازی و فوتیج‌های کوتاه مدتی از گیم پلی و نحوه‌ی مبارزات عنوان مذکور می‌باشد. لازم به ذکر است که در ابتدا قرار بود بازی تنها برای Oculus Quest عرضه شود. اما نهایتاً مشخص شد که Oculus Rift و Rift S نیز میزبان Vader Immortal خواهند بود. این عنوان در Mustafar رخ خواهد داد و خط داستانی آن پیش زمینه‌‌ای برای فیلم‌های این مجموعه محسوب می‌شود . همچنین مرور و نگاه مختصری بر اتفاقات رخ داده در Rouge One: A Star Wars و Star Wars: Secrets of the Empire VR انجام می‌دهد. شما عزیزان قادر به مشاهده‌ی تریلر توصیف شده در انتهای متن می‌باشید.
شخصیت اصلی Vader Immortal: A Star Wars VR Series Episode I کاپیتان یکی از کشتی‌های غیر قانونی به نام ویند فال می‌باشد. طی اتفاقاتی٬ این کشتی توسط نیرو‌های امپراتور شناسایی و به Mustafar آورده می‌شود تا Darth Vader به اوضاع پیش آمده رسیدگی کند. توسعه دهندگان اعتقاد دارند که تجربه‌ی بازی مخاطب را با لایه‌های پیچیده‌تری از کاراکتر Darth Vader آشنا می‌کند و اهدف او را برای شما مشخص می‌سازد. در طول روند گیم پلی قادر به برقراری ارتباط با دیگر شخصیت‌ها می باشید. کاراکتر‌هایی نظیر Darth Vader و روباتی به نام Zoe . لازم به ذکر است که وظیفه‌ی صدا پیشگی Darth Vader بر عهده‌ی اسکات لارنس بوده و صدا پیشگی Zoe نیز با خانم مایا رادولف می‌باشد. بسیاری از طرفداران سینمای کمدی با مایا رادولف آشنایی کامل دارند. بازیگر آمریکایی ۴۷ ساله که اکثر شهرت خود را با فیلم‌هایی نظیر Bridesmaids و Friends with Kids بدست آورد. سازندگان Vader Immortal: A Star Wars VR همکاری کردن با مایا را بسیار لذت بخش دانستند.
شما را دعوت به مشاهده ی تریلر توصیف شده از Vader Immortal: A Star Wars VR می‌کنیم. نهایتاً پس از ۳۶ ماه٬ شاهد عرضه‌ی بازی بر روی Oculus Rift S و Oculus Rift و Oculus Quest در سال ۲۰۱۹ میلادی می‌باشیم. مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این تریلر و بازی در بخش کامنت‌ها با ما و دیگر مخاطبین به اشتراک بگذارید. برای مشاهده‌ی تریلر داستانی Star Wars Jedi: Fallen Order به این لینک و برای کسب اطلاعات تکمیلی حول محور بازی به این لینک مراجعه نمایید.

تریلر بازی واقعیت مجازی Vader Immortal: A Star Wars

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.