خانه » دانلود بازی Untitled Goose Game برای PC

دانلود بازی Untitled Goose Game برای PC

بازی Untitled Goose Game یک اثر طنز و جالب می‌باشد. تولیدکنندگان این بازی استودیوی کوچک House House می‌باشد. این اثر یک عنوان ماجراجویی کمدی و اسلپ‌استیک می‌باشد. این عنوان به یکی از بازی‌های مطرح و بازی‌شده توسط بسیاری از افراد در شبکه‌های متفاوت استریم شده است. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر طنز را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود کنید.

اگر اخیرا شبکه‌های استریم و یوتیوبرهای متعددی را دنبال کرده باشید، یکی از بازی‌هایی که به شکل متعددی مشاهده خواهید کرد، عنوان Untitled Goose Game می‌باشد. این اثر یک عنوان مستقل در ژانر ماجراجویی می‌باشد و فضایی کمدی و اسلپ‌استیک می‌باشد. این بازی توسط یک جمع از دوستان ساخته شده است. پس از درگرفتن بحثی در رابطه با غازها، ایده ساخت یک بازی با محوریت این پرنده صورت می‌گیرد. با وجود این‌که ساخت این اثر در دستور کار این دوستان نبوده است، بعدا موجب شهرت آنها می‌باشد.

صفحه اصلی این بازی

بازی در یک دهکده کوچک اتفاق می‌افتد. یک صبح بسیار و عالی در این دهکده شروع می‌شود. و شما در نقش یک غاز افتضاح هستید. این غاز، عاشق آزار دادن افراد این دهکده است. به همین دلیل، او همواره در کار افراد دخالت می‌کند. از دزدیدن دوچرخه یک دورجخه‌سوار گرفته تا مزاحمت برای یک کشاورز و دزدیدن عینک یک پسر بچه. این عنوان یک اثر سندباکس می‌باشد. شباهت‌هایی به عنوان Goat Simulator در این بازی دیده می‌شود. منتها این بازی بسیار از از عنوان مذکور تمیزتر و جالب‌تر است.

کارهای بسیاری زیادی می‌توان کرد. شما می‌توانید به پشت سر یک فرد که به سختی در حال کار خود است بروید و با صدای غازی خود مزاحم او شوید. و یا به مغازه‌ی خاروبار فروشی بروید و آن مغازه را بهم بریزید. زاویه دید این بازی به شکل آیزومتریک است. همچنین بازی دارای یکی از جالب‌ترین گرافیک‌ در میان بازی‌های ویدئویی است. رنگ‌های شادی را در این بازی مشاهده می‌کنید.

تصاویر بازی:

شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر طنز را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود کنید.

دانلود

دانلود بازی Untitled Goose Game با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم


حجم فایل : 830 مگابایت
پسورد : www.novinspot.com

راهنما

1. فايل هاي فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.
2.از اجراي بازي لذت ببريد.

سیستم مورد نیاز

حداقل سيستم مورد نياز براي نرخ 30فريم و 720p در حالت Low بازي:

OS: Windows 7 SP1 64-Bit
DirectX: Version 10
Storage: 820 MB available space
نوشته شده توسط
فردی علاقه مند به صنعت کامپیوتر و پی سی گیمینگ و هنر

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>