خانه » استودیو DICE بازی Hardcore را بعد از ۲۵سال منتشر خواهد کرد

استودیو DICE بازی Hardcore را بعد از ۲۵سال منتشر خواهد کرد

Hardcore

سازنده بازی بتلفیلد یعنی استودیو DICE قرار است بازی Hardcore را بعد از ۲۵ سال انتظار منتشر کند. عنوان مذکور، اثریست که قرار بود در سال ۱۹۹۴ منتشر شود اما تا به امروز هیچ خبری از انتشار آن در میان نبود.

در سال ۱۹۹۴، استودیو DICE روی عنوانی پلتفرمر و اکشن به نام بازی Hardcore کار می‌کرد که قرار بود برای پلتفرم‌های اصلی آن زمان یعنی سگا جنسیس، سگا سی دی و آمیگا منتشر شود. عنوانی که قرار بود یک زمان برای سگا منتشر شود سال آینده برای پلی استیشن۴ و پی‌اس ویتا عرضه خواهد شد. تریلر معرفی بازی را در ادامه مشاهده میکنید:

 

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

ثبت نام

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.