خانه » دانلود بازی Uncharted The Lost Legacy برای PS4

دانلود بازی Uncharted The Lost Legacy برای PS4

دانلود بازی Uncharted The Lost Legacy برای PS4

بازی Uncharted The Lost Legacy برای PS4 نیز به لیست بازی‌های هک شده PS4 پیوست. این عنوان که دارای سبک اکشن و ماجراجویی است توسط گروه BlaZe برای فریمور ۵٫۰۵ بدون هیچ مشکلی هک شده و آماده دانلود است. این عنوان توسط استودیو N* Dog برای پلتفرم PS4 ساخته شده و کمپانی بزرگ Sony Interactive Entertainment منتشر شد. بازی Uncharted The Lost Legacy برای PS4 یک DLC مستقل از بازی اصلی یعنی Uncharted 4: A Thief’s End بود و داستان آن نیز بعد از نسخه اصلی اتفاق می‌افتد. این عنوان آخرین اثر از سری عناوین Uncharted است که توسط استودیو N* Dog ساخته می‌شود و آینده این عنوان بزرگ به کمپانی سونی بستگی دارد. شما هم اکنون می‌توانید نسخه کامل و هک شده بازی Uncharted The Lost Legacy برای PS4 توسط BlaZe را در ادامه مطلب دانلود کنید.

CUSA09564 | FW 5.05 | BlaZe | نسخه هکی 

داستان بازی Uncharted The Lost Legacy برای PS4 مدتی پس از Uncharted 4: A Thief’s End رخ میدهد! شما در نقش یک زن با نام کلویی فریز هستید که در قسمت دوم و سوم این سری نیز با او آشنا بودید و بسیاری از این معترض بودند که چرا کلویی در نسخه ۴ نیست که با انتشار این DLC یا بهتر بگوییم اسپین آف جواب همگان به طور شگفت انگیزی داده شد. شما در هند هستید و درکنار هدی که دارید برای پیدا کردن گنج و ماجراجویی‌های خود باید در جنگ داخلی هند دوست خود که دنبالش هستید را نیز نجات دهید و از او یاری بطلبید!

گرافیک بازی Uncharted The Lost Legacy برای PS4 با اینکه بر اساس روال نباید تغییری بکند چون یک DLC است و در بازی‌های امروزه این چنین؛ ولی کاملا بر خلاف این مسیر حرکت کرده و ما شاهد گرافیکی بهینه‌تر و چشم نوازتر نسبت به بازی اصلی هستیم! با اینکه تغییرات انقلابی نیستند ولی بسیار جالب توجه می‌باشند و به بازیبار می‌فهماند که استودیو سازنده چقدر به آن‌ها اهمیت میدهد.

تصاویر بازی:

0

دانلود

گزارش مشکل / نسخه جدید

رای بدهید!

1 1

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>