خانه » Ubisoft هنوز در حال ساخت پروژه‌ی Avatar است

Ubisoft هنوز در حال ساخت پروژه‌ی Avatar است

Ubisoft

مطمئناً نام Avatar برای تمام مخاطبان آشناست. مهم نیست که طرفدار هنر هفتم باشید و یا خیر، ساخته‌ی جیمز کامرون همانند بمب در رسانه‌ها منفجر شد و توانست به یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های تجاری تاریخ تبدیل شود. کامرون فرهنگ جالبی را به نمایش گذاشت. فرهنگی که سبب به فکر فرو رفتن مخاطب شد. هنوز هم که هنوز است، صحبت‌هایی از ساخت ادامه‌ی آواتار در میان است. جالب است بدانید که یوبی سافت در گذشته اظهار داشت که یک عنوان AAA بر اساس آواتار می‌سازد. خبر‌های زیادی از پروژه‌ی مذکور منتشر نشد و همین موضوع سبب فراموش شدن آن شد. خب بد نیست بدانید که پروژه هنوز در دست ساخت قرار دارد و کنسل نشده است. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

حساب رسمی توییتر Avatar در پاسخ به سوال یکی از طرفداران مبتنی بر سرنوشت پروژه، اظهار داشت که بازی در دست ساخت قرار دارد. سرنوشت این پروژه سوال بسیاری از مخاطبان بود. متاسفانه هیچ گونه اطلاعات دیگری از بازی انتشار نیافت.

پرسش: آیا بازی آواتار (که در بستر جهان باز و برای نسل بعدی توسعه می‌یابد) کنسل شده و یا هنوز در دست ساخت قرار دارد؟

پاسخ: بازی پروسه‌ی ساخت خود را طی می‌کند.

نکته‌ی خوشحال کننده اینجاست که از عدم کنسل شدن پروژه آگاه شدیم. یوبی سافت بسیاری از عناوین خود را به تعویق انداخت ( Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine و Watch Dogs: Legion و Gods & Monsters). بازی‌های مذکور برای هر دو نسل منتشر می‌شوند. همچنین کم کم زمان آن رسیده که از نسخه‌ی جدید فرقه‌ی قاتلین رونمایی گردد. منتظر اخبار تکمیلی خواهیم ماند. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. هنوز هیچ گونه تاریخ مشخصی برای عرضه‌ی بازی Avatar اعلام نشده است.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>