خانه » یوبی سافت به دنبال فرصتی مناسب برای معرفی Splinter Cell جدید است

یوبی سافت به دنبال فرصتی مناسب برای معرفی Splinter Cell جدید است

Splinter Cell

بدون شک می‌توان مجموعه بازی‌های اسپلینتر سل را به عنوان یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای تاریخ بازی‌های کامپیوتری معرفی کرد. فرنچایزی که با صحنه‌های بی نظیر و روایت‌های متفاوت و صد البته شخصیتی فراموش نشدنی، در قلب بسیاری از مخاطبان صنعت بازی‌های کامپیوتری جا باز کرد. با تمام این اوصاف، چند سالی است که از انتشار آخرین نسخه‌ی مجموعه بازی‌های Splinter Cell می‌گذرد و یوبی سافت هنوز بازخورد جدی‌ای نسبت به ساخت نسخه‌ی بعدی نشان نداده. به نظر می‌رسد که این سکوت چندین ساله، دلیل موجهی داشته است. بر اساس صحبت‌های ایوز گلیموت، یوبی سافت منتظر موقعیت مناسبی برای معرفی قسمت بعدی مجموعه می‌باشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بسیاری مخاطبان فکر می‌کردند که مراسم E3 2019 فرصت بسیار مناسبی برای معرفی قسمت جدید Splinter Cell باشد. اما این اتفاق رخ نداد. یوبی سافت استراتژی پیچیده‌ای را برای عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی اسپلینتر سل در نظر گرفته. آخرین دیدار ما با سم فیشر به سال ۲۰۱۳ باز می‌گردد. زمانی که اسپلینتر سل: بلک لیست عرضه شد. تقریباً ۶ سالی هست که مخاطبان بازی‌های مخفی کاری چشم انتظار Splinter Cell بعدی هستند. اما دلیل غیبت چه بود؟ دقیقاً دو ماه پیش از شروع مراسم E3 2019 آقای ایوز گیلموت، مدیر عامل کمپانی یوبی سافت در مصاحبه با وب سایت خبری تحلیلی IGN اظهار داشت:

وقتی نسخه‌ی جدیدی از یک  فرنچایز را توسعه می‌دهید، باید مطمئن شوید که این نسخه المان‌های مختلفی را برای ارائه داشته باشد و نسبت به قسمت‌های قبلی متفاوت ظاهر شود. آخرین بازی که دست به ساخت Splinter Cell زدیم، زیر فشار عظیمی از سمت مخاطبان قرار گرفتیم. برخی معتقد بودند که بازی باید دچار تغییر شود. برخی دیگر اصرار داشتند که تغییرات زیادی در بازی اعمال نکنید. همین موضوع سبب شد تا فشار زیادی بر روی تیم توسعه دهنده تحمیل شود.

همان‌طور که مطالعه کردید، فشار طرفداران یکی از دلایل عدم عرضه‌ی Splinter Cell جدید تا به امروز بود. به تازگی مصاحبه‌ای از سمت GamerSky با ایوز گیلموت صورت گرفته است. وی اظهار داشته که یوبی سافت همواره به دنبال ساخت ادامه برای اسپلینتر سل می‌باشد و این فرنچایز را از یاد نخواهد برد. در حقیقت کمپانی دنبال زمانی مناسب برای بازگشت سم فیشر افسانه‌ای می‌گردد. توجه شما را به سخنان گیلموت در این رابطه جلب می‌نمایم:

در حال انجام آزمایشات جدیدی بر روی Splinter Cell هستیم. در حقیقت توسعه دهندگان تلاش بسیاری می‌کنند تا این فرنچایز را در زمانی مناسب بازگردانند. راستش نمی‌توانیم تاریخ مشخصی برای این بازگشت تعیین کنیم. خودتان می‌دانید که این کار به زمان نیازمند است. ما باید آن تاریخ مناسب را تشخیص دهیم و سم فیشر را بازگردانیم.

گزارشات متعددی درباره‌ی بازی افشا شده است. متاسفانه برخی از این گزارش‌ها بیان می‌کنند که در حال حاضر استدیویی بر روی نسخه‌ی جدید Splinter Cell کار نمی‌کند. نمی‌توان تعیین کرد که مناسب‌ترین زمان برای بازگشت اسپلینتر سل چه زمانیست اما امیدواریم که هر چه سریع‌تر شاهد رونمایی از نسخه‌ی جدید فرنچایز باشیم. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

2 0

۱ دیدگاه

  1. خوش خبر باشی محمد … به به.

    2+
    پاسخ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>