دنبال کردن
خانه » بازی The Division 2 رسما معرفی شد

بازی The Division 2 رسما معرفی شد

کمپانی «یوبی سافت»ساخت قسمت دوم و بازی شوتر موفق The Division را به‌طور رسمی اعلام کرد. مدتی بود که شایعات بسیاری درباره‌ی ساخت قسمت جدید این عنوان به گوش می‌رسید ولی تا به امروز توسط «یوبی سافت» تأیید نشده بود. امروز طی خبری رسمی این شرکت، رسما ساخت دومین شماره از بازی Devision را اعلام کرد. متأسفانه جزییات دیگری از قسمت دوم The Division منتشرنشده است. طبق اعلام «یوبی سافت»، اطلاعات بیشتر از این عنوان در نمایشگاه E3 2018 منتشر خواهد شد. کار ساخت این بازی بر عهده استودیو Massive Entertainment هست و قرار است با همکاری استودیوهای Ubisoft Annecy، Redstorm، Reflections، یوبی‌سافت بخارست و شعبه شانگهای این کار را انجام دهند. لازم به ذکر است که موتور بازی یعنی Snowdrop نیز بهبود و ارتقاءیافته است.

لوگو قسمت دوم بازی که امروز توسط یوبی سافت منتشرشده بود:

 

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.