خانه » دیگر هیچ خطری Ubisoft را تهدید نمی‌کند

دیگر هیچ خطری Ubisoft را تهدید نمی‌کند

Montreal, Canada - July 29, 2016: Ubisoft office building in Montreal's Mile-end district, lit by sunset. Cars are parked along the sidewalk and a few people are walking about or conversing on the street corner.

در سال‌های اخیر (۲۰۱۵)، کمپانی بزرگ فرانسوی Vivendi، به‌دفعات سهام بیشتری را در کمپانی «یوبی سافت» (Ubisoft) کسب می‌کرد، این کار تا آنجایی پیش رفت که سران «یوبی سافت» نگران شدند که Vivendi درصدد است که این ناشر فرانسوی را به‌طور کامل تصاحب کند. Ubisoft و رئیس آن «ایو گیلموت» به‌طور شفاف اعلام کردند که مخالف این رشد روزافزون Vivendi هستند و به‌تازگی مشخص‌شده است که بالاخره آن چیزی را می‌خواستند به دست آوردند یعنی فروش کامل سهام کمپانی Vivendi (27 درصد) به خود «یوبی سافت».

بنا بر اطلاعات منتشرشده، کمپانی بزرگ Ubisoft اعلام کرد که با Vivendi توافق کرده است که تمامی ۲۷ درصد (هر واحد به ارزش ۳۰ میلیون دلار) سهام خود را یکجا به یوبی سافت بفروشد. لازم به ذکر است که یوبی سافت این کار را با کمک دو کمپانی انجام داده است که عبارت‌اند از: «تنسنت» (Tencent) و کمپانی کانادایی Ontario Teachers’ Pension Plan که به ترتیب هرکدام ۵ درصد و ۳٫۴ درصد از سهام «یوبی سافت» را تصاحب کردند. از طرفی دیگر، Vivendi قبول کرده است که تا ۵ سال آینده سهام یوبی سافت را خریداری نکند.

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>