خانه » موتور UbiArt دو بازی دیگر را در کنسول سوییچ پیشتیبانی خواهد کرد

موتور UbiArt دو بازی دیگر را در کنسول سوییچ پیشتیبانی خواهد کرد

موتور UbiArt دو بازی دیگر را در کنسول سوییچ پیشتیبانی خواهد کرد

شرکت بازی سازی Ubisoft اعلام کرد که بازی‌های Child of Light و Valiant Hearts: The Great War که به پروژه‌های موسوم به UbiArt معروف هستند به زودی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شوند. بازی Child of Light در سبک نقش آفرینی و بازی Valiant Hearts در نقد جنگ ساخته شده است. هر دو این بازی‌های از موتور UbiArt شرکت یوبی سافت بهره می‌برند.

موتور UbiArt پیش از این برای بازی‌های Rayman Origins و Rayman Legends استفاده شده است. با توجه به موفقیت این شرکت فرانسوی در کنسول سوییچ با عرضه بازی Rayman Legends در این کنسول، به نظر می‌رسد که این پروژه‌های کوچکتر مسیر هموارتری در این پلتفرم داشته باشند.

در حال حاضر مشخص نیست که ارتقایی برای هر کدام از این بازی‌ها بر اساس نسخه سوییچ ایجاد خواهد شد یا خیر. اما چیزی که مشخص است این است که بازی Child of Light یازدهم اکتبر (۱۹ مهر) و بازی Valiant Hearts تقریبا یک ماه بعد یعنی در ۸ نوامبر (۱۷ آبان) برای این پلتفرم عرضه خواهند شد.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.