خانه » بازی Shovel Knight: Treasure Trove تاکنون بیش از دو میلیون نسخه فروخته

بازی Shovel Knight: Treasure Trove تاکنون بیش از دو میلیون نسخه فروخته

بازی Shovel Knight: Treasure Trove تا کنون توانسته بیش از دو میلیون نسخه به فروش رساند و این نشان می‌دهد علاقه‌ی بازیکنان به این بازی بسیار زیاد است. در همین راستا استودیوی سازنده‌ی بازی بیانیه‌ای منتشر کرده که به شرح زیر است:

ما موفق شدیم! ما توانستیم Shovel Knight: Treasure Trove را به فروش دو میلیون نسخه‌ای برسانیم. واو! این نشان می‌دهد مردم به شدت این بازی را دوست دارند. بازی هجده ماه پس از عرضه‌اش به طور رسمی، فروشی یک میلیون نسخه‌ای داشت اما پس از آن ما توانستیم به این عدد ارزشمند دست پیدا کنیم. بابت این موفقیت از همه‌ی طرفداران و بازیکنان تشکر می‌کنیم.

برای این که رسیدن به فروش دو میلیون نسخه‌ای را جشن بگیریم، بازی Shovel Knight: Treasure Trove به مدت یک هفته با بیست درصد تخفیف ویژه به فروش خواهد رسید. این تخفیف شامل نسخه‌های نینتندو سویچ، وی یو، تری دی اس، پلی استیشن ۴، پلساستیشن ۳، پلی استیشن ویتا، ایکس باکس وان، استیم، GOG و Humble Store خواهد شد. اگر قصد داشتید تا این بازی را تجربه کنید، اکنون زمان بسیار مناسبی است. این نکته نیز شایان ذکر است که همه‌ی نسخه‌های این بازی بسته‌ی داستانی King of Cards را به صورت یم آپدیت رایگان دریافت خواهند کرد.

در تصویر زیر می‌توانید درصد فروش بازی روی پلتفرم‌های مختلف را نیز مشاهده کنید:

نوشته شده توسط
گیمر، متال‌هد و ارداتمند به همه‌ی زمینه‌های گیک‌پسند

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

ثبت نام

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.