دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
84
PC
(Metacritic)
خانه » عرضه‌ی Total War: Three Kingdoms با تاخیر مواجه شد

عرضه‌ی Total War: Three Kingdoms با تاخیر مواجه شد

Total War

ناشر و سازنده‌ی عنوان Total War: Three Kingdoms یعنی دو شرکت SEGA و Creative Assembly از تاخیر دوباره‌ی این بازی برای پلتفرم کامپیوتر‌های شخصی خبر دادند. تنها یک ماه به انتشار این بازی مانده بود و حالا با این تاخیر طرفداران باید مدت زمان بیشتری را برای عرضه‌ی عنوان مورد علاقه‌ی خود انتشار بکشند. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

اگر صحبت عناوین استراتژیک در میان باشد٬ بعید است که یادی از مجموعه بازی‌های توتال وار نکنیم. این فرنچایز با ارائه‌ی ویژگی‌های خالص استراتژیک Real Time توانست به‌خوبی عمل کند و طرفداران بسیاری را بدست آورد. در ابتدا سگا زمان عرضه‌ی Total War: Three Kingdoms را از پاییز سال میلادی ۲۰۱۸ به بهار سال میلادی ۲۰۱۹ موکول کرد. حال نیز باخبر شدیم که بازی از ۷ مارچ تا تاریخ ۲۳ مارچ تاخیر خورده است. «راب بارثملو» یکی از روئسای استدیو‌ی Creative Assembly مقداری توضیحات درباره‌ی تاخیر دوباره‌ی عنوان Total War: Three Kingdoms داد. وی صحبت‌های خود را با خوش شانس بودن Creative Assembly شروع کرد و در ادامه بیان کرد که برای تیم توسعه‌ی بازی توتال وار کیفیت بازی بسیار مهم می‌باشد. آن‌ها قصد عرضه‌ی بازی‌ای را دارند که طرفداران و بازی کننده‌ها از تمام لحظات بازی لذت ببرند. همچنین عارض شد که تیم توسعه‌ی بازی بسیار مشتاق است تا نتیجه‌ی نهایی را که در فروشگاه‌ها به‌دست مشتریان خواهد رسید٬ مشاهده کند.

برای یک بازی استراتژیک و بزرگی مانند Total War: Three Kingdoms عمل‌کرد و نرم بودن بازی٬ المان بسیار مهمی است. اگر بازی فقدان چنین چیز‌هایی را حس می‌کرد٬ پس می‌توان گفت که تاخیر دوباره‌ی آن مقداری با عقل جور درمی‌آید و قابل تحمل است. با تاخیر خوردن بازی برای بار دوم٬ کنفرانس اطلاعاتی‌ای هم که برای ارائه‌ی اطلاعات قرار بود برگزار شود٬ به زمانی دیگر موکول شد اما به رسم عذرخواهی٬ در وب سایت رسمی توتال وار اطلاعات جدیدی در اختیار مخاطبین و طرفداران قرار داده شد.

در ادامه‌ی صحبت با رئیس استدیو‌ی Creative Assembly وی خاطر نشان شد که مهم‌ترین هدف استدیو عرضه‌ی بازی‌ای است که طرفداران و بازی کننده‌ها بتوانند از تک تک لحظات آن لذت ببرند. این صحبت دلیلی برای دومین تاخیر Total War: Three Kingdoms بود. همچنین وی خاطر نشان کرد که تاخیر این بازی هیچ‌گونه ربطی به عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی Total War: Warhammer II نخواهد داشت و مخاطبین می‌توانند در تاریخ مشخص شده بسته‌ی الحاقی را دریافت کنند. همچنین کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند نیز مشکلی نخواهند داشت و به محض انتشار توتال وار٬ آن را دریافت خواهند کرد. در آخر سازندگان و توسعه دهندگان به مخاطبین قول دادند که این تاخیر برای حذف کردن قسمت‌هایی از بازی نبوده است. امیدواریم دوباره شاهد تاخیر دیگری نباشیم. همان‌طور که عرض کردم در ابتدا بازی قرار بود در ۷ مارچ (۱۶ اسفند ماه سال جاری) منتشر شود اما شاهد تاخیر خوردن آن تا ۲۳ مارچ (۳ فروردین ماه سال آینده) بودیم. امیدواریم که این تایخر باعث ایجاد تغییرات مثبتی شود. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب و بازی با ما به اشتراک بگذارید برای کسب اطلاعات بیشتر از Total War: Three Kingdoms به این لینک مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>