خانه » عناوین اول تا سوم مجموعه Tomb Raider بازسازی خواهند شد

عناوین اول تا سوم مجموعه Tomb Raider بازسازی خواهند شد

بنا به گزارش پایگاه خبری IGN، نسخه­ ی ریمستر شده­ ی مجموعه بازی های­ Tomb Raider که حاوی عناوین اول تا سوم این مجموعه است به زودی برای PC عرضه خواهد شد. این خبر توسط حساب توئیتر پایگاه اطلاع رسانی RealtechVR منتشر شده است و گفته شده که سازنده­ ی بازی Tomb Raider قصد دارد نسخه های اول و دوم این بازی را برای موبایل نیز عرضه کند. نسخه های ریمستر شده­ ی این بازی قرار است از موتور گرافیکی جدیدی بهره ببرند و قابلیت های سه بعدی بیشتری به بازی اضافه خواهد شد. دسامبر سال گذشته بود که کمپانی Square Enix اعلام کرد پروژه­ ی جدیدشان عنوان تازه ای از سری Tomb Raider خواهد بود و گفته شده که این بازی با پسوند Shadow of Tomb Raider در حال توسعه است.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.