خانه » دانلود بازی theHunter Call of the Wild Saseka Safari Trophy Lodge برای PC

دانلود بازی theHunter Call of the Wild Saseka Safari Trophy Lodge برای PC

بازی theHunter Call of the Wild Saseka Safari Trophy Lodge عنوانی در سبک شبیه ساز می‌باشد. این عنوان توسط استودیوی بازی سازی Expansive Worlds تولید شده است. این بازی در سبک شبیه‌سازی می‌باشد. این اثر در تاریخ 25 ژوئن سال 2019 (مصادف با 4 تیر 1398) منتشر شده است. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این عنوان را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود کنید.

theHunter Call of the Wild Saseka Safari Trophy Lodge | Steam | CODEX

عنوان theHunter Call of The Wild در زمینه شکار و شبیه ساز شکارچی بودن طراحی شده است. این اثر شامل دنیای بزرگ و زیبای آزادی می‌باشد. بازیکنان می‌توانند در این محیط سفر کرده و به انواع و اقسام شکار موجودات مختلف بپردازند. از پرندگان کوچک گرفته تا خرس‌های بزرگ. همچنین قابلیت چند نفره نیز درون بازی وجود دارد. بازیکنان می‌توانند به صورت گروهی و تا سقف هشت نفر به تجربه بازی بپردازند. بیش از ۵۰ مایل مربع محیط در بازی طراحی شده است. هر نقطه از آن پر است از لحظاتی که می‌توانند برای هر بازیکنی خاطره انگیز و سرگرم کننده واقع شوند.

بسته الحاقی Wild Saseka Safari Trophy Lodge این عنوان به شما امکان می‌دهد تا شکارهای خود را به یک جایزه تبدیل کنید. شما می‌توانید شکارهای تاکسیدرمی شده خود را در یک سالن به نمایش بگذارید. در این سالن امکان چیدن شکارهای خود به شیوه‌های متفاوت وجود دارد. می‌توانید حیوانات مختلف را در حال شکار کردن یا شکار شدن به نمایش بگذارید. و یا تنها حال عادی زندگی‌شان را نشان دهید. این گسترش‌دهنده برای نمایش موفقیت‌های شما در دشت‌ها و بیابان‌های بازی طراحی شده است. به‌همین دلیل، شما انگیزه‌ای بیشتر برای شکار را خواهید داشت. همچنین شما می‌توانید وقت بسیار زیادی را در تغییر حالت شکارهای خود خواهید داشت.

تصاویر بازی:

شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید عنوان theHunter Call of the Wild Saseka Safari Trophy Lodge را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود کنید.

راهنما

1. دقت داشته باشيد که آنتي ويروس شما به طور کامل غيرفعال باشد.

2. فايل هاي فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنيد و فايل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنيد.

3. به نصب بازي بپردازيد.

4. فايل هاي موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازي جايگزين نماييد.

5. از اجراي بازي لذت ببريد.


سیستم مورد نیاز

حداقل سيستم مورد نياز براي نرخ 30فريم و 720p در حالت Low بازي:


OS: Windows 7 64-bit or newer
Processor: Intel i3-4170
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 - 1GB VRAM
Storage: 25 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

سيستم پيشنهادي براي نرخ 60فريم و 1080p در حالت High بازي:


OS: Windows 7 64-bit or newer
Processor: Intel i7 Quad Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVidia GTX 760 / R9 270x - 4GB VRAM
Storage: 25 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card


گزارش مشکل / نسخه جدید

نوشته شده توسط
فردی علاقه مند به صنعت کامپیوتر و پی سی گیمینگ و هنر

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>