خانه » شخصیت اصلی سری The Witcher احتمالا میهمان سری SoulCalibur می‌شود

شخصیت اصلی سری The Witcher احتمالا میهمان سری SoulCalibur می‌شود

یکی از اعضای استودیو‌ی سازنده‌ی سری بازی‌های محبوب The Witcher، در اکانت تویتر خود دست به افشای اطلاعاتی زده که نشان می‌دهد احتمالا شخصیت اصلی محبوب این سری یعنی «گرالت او ریویا» قرار است در سری بازی‌ای به جز سری ویچر حضور داشته باشد. البته هنوز هیچ چیز مشخص نیست و نمی‌توان با اطمینان از صحت این خبر سخن گفت. اما در صورتی که آن‌ها واقعا بخواهند گرالت را به صورت میهمان به بازی دیگری بفرستند مهم‌ترین احتمالی که در ذهن همه شکل می‌گیرد سری SoulCalibur است. شماره‌ی ششم این سری که انتظار می‌رود در سال جاری میلادی عرضه شود به احتمال فراوان میزبان جناب گرالت خواهد بود و بی‌شک طرفداران هر دو سری از این اتفاق خوشحال می‌شوند. این سری پیشتر نیز شخصیت‌هایی را از سری بازی‌های محبوب دیگر قرض گرفته است. شخصیت‌هایی چون لینک از سری بازی‌های افسانه‌ی زلدا و حتی اتزیو از سری Assassin’s Creed.

بازی SoulCalibur VI در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۱۸ میلادی به بازارها عرضه خواهد شد.

نوشته شده توسط
گیمر، متال‌هد و ارداتمند به همه‌ی زمینه‌های گیک‌پسند

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

ثبت نام

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.