خانه » تماشا کنید: بازی The Walking Dead: Onslaught برای VR معرفی شد

تماشا کنید: بازی The Walking Dead: Onslaught برای VR معرفی شد

The Walking Dead: Onslaught

اخیراً استدیو Survios که سازنده عنوانی چون Creed: Rise to Glory است، یکی دیگر از عناوین خود را برای پلتفرم‎های واقعیت مجازی VR که قرار است در پاییز ۲۰۱۹ عرضه شود معرفی کرد. این بازی چیزی جز The Walking Dead: Onslaught نخواهد بود. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

بازی The Walking Dead: Onslaught به جای اقتباس از کمیک‎ها، سعی می‎کند از سریال محبوب The Walking Dead ساخته شبکه AMC اقتباس کند. شبکه مذکور نیز در ساخت بازی با سازندگان همکاری می‎کند و این یعنی شاهد شخصیت‎های محبوبی چون ریک، میشان، کارول و داریل در این بازی خواهیم بود. درست است که این بازی اقتباسی از سریال خواهد بود اما به گفته سازندگان داستان مجزای خود را با شخصیت‎ها دنبال کرده و تلاش و درگیری‎شان برای بقا در مقابل زامبی‎ها و نیز دیگر انسان‎ها را چشم می‎کشد. قابل ذکر است که آخرین بازی که به سریال ارتباط داشت، عنوان The Walking Dead: Survival Instinct برای پلتفرم‎های موبایل بود.

گیم‎پلی بازی The Walking Dead: Onslaught هم مبارزات تن به تن و هم مبارزه از راه دور را شامل خواهد بود. داستان نیز در بخش کمپین روایت شده و سیستم پیشرفتی نیز در بازی وجود دارد که بازیکن به دلخواه می‎تواند در آن تغییر ایجاد کند. همچنین ۴۸ پرک برای سلاح‎ها در این بازی لحاظ شده است. درست است که هنوز نمایشی از گیم‎پلی دیده نشده است ولی به هر حال، حال و هوا و اقتباس بازی از سریال نوید اثری امیدوار کننده را می‎دهد.

تریلر معرفی بازی که در زیر مشاهده می‎کنید چیز زیادی را به نمایش نمی‎گذارد و انتظار دیدن گیم‎پلی را از آن نداشته باشید اما در هر صورت سلاح‎های مختلفی به نمایش در می‎آیند که قطعاً برای طرفداران سریال آشنا خواهند بود. اگر این سلاح‎ها در بازی نیز وجود داشته باشند، قطعاً شاهد عنوانی هیجان انگیز هستیم. در نهایت قابل ذکر است که بازی The Walking Dead: Onslaught در تاریخی نامشخص در پاییز ۲۰۱۹ بر روی VR عرضه خواهد شد. اخیرا بازی‌های مختلفی تحت عنوان واکنیگ دد منتشر شده است، باید دید که آیا این بازی می‌تواند موفقیت این سریال را به دست آورد یا خیر. در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید.

تریلر بازی The Walking Dead: Onslaught

 

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>