دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
94
PC
(Metacritic)
94
PS4
(Metacritic)
93
XONE
(Metacritic)
خانه » احتمال عرضه جداگانه عناوین BioShock: The Collection

احتمال عرضه جداگانه عناوین BioShock: The Collection

Bioshock

به نظر می‌رسد عناوین ریمستر شده‌ی بایوشاک هر‌کدام به صورت جدا‌گانه و به زودی منتشر شوند. BioShock: The Collection حاوی بازسازی نسخه‌های اول و دوم و Infinite می‌باشد. در ادامه‌ی خبر با نوین اسپات همراه باشید.

هر کدام از این نسخه‌ها‌ی ریمستر شده در PEGI رتبه‌ی خاص خودشان را دریافت کرده‌اند و این نشان دهنده‌ی انتشار جداگانه‌ی آنها در آینده‌ای نه چندان دور است. در حال حاظر نسخه‌های بازسازی شده‌ی بازی را میتوانید تنها در قالب یک باندل (BioShock: The Collection) که در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ منتشر شد دریافت کنید. قیمت این باندل ۶۰ دلار می‌باشد و خبر انتشار مجزای هر یک از این عناوین برای کسانی که تمام نسخه‌ها‌ی بازی را نیاز ندارند٬ خوش‌حال کننده‌ است. همچنین نسخه‌ی جدید بایوشاک توسط یک استدیو‌ی محرمانه با کد Parkside در حال ساخت است. برای کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.