خانه » Red Dead Redemption: Damned Enhancement Project برای PC توسط تیک تو متوقف شد + اظهارات ماد ساز و تحدید‌های تیک تو

Red Dead Redemption: Damned Enhancement Project برای PC توسط تیک تو متوقف شد + اظهارات ماد ساز و تحدید‌های تیک تو

Red Dead Redemption

بسیاری از کاربرانی که پلتفرم کامپیوترهای شخصی را برای تجربه‌ی بازی‌های کامپیوتری انتخاب کرده اند، در حسرت تجربه‌ی عنوان شگفت آور و تحسین شده‌ی The Red Dead Redemption ماندند. در حال حاضر ایمولاتورهای پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ در حال پیشروی هستند و ممکن است تا سال آینده کاربران بتوانند این عنوان را بر روی کامپیوتر شخصی خودشان تجربه کنند. به هر حال چندی پیش یکی از کاربران اظهار داشت که قصد ارائه‌ی یک ماد برای بهبود تکسچرهای رد دد ریدمپشن بر روی ایمولاتور پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ را دارد. بسیاری از خبرگزاری‌ها چنین پروژه‌ای را ریمستر رد دد ریدمپشن ۱ برای پلتفرم کامپیوترهای شخصی خطاب کردند. خب خبر ناخوشایندی برای کاربران این پلتفرم داریم. به نظر می‌رسد که کمپانی تیک تو این پروژه را متوقف کرده. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

تیک تو تبدیل به یکی از منفور ترین ناشر‌های حال حاضر شده است. سیاست این کمپانی برای بازی‌های راک استار در قبال کامپیوترهای شخصی به شدت ناعادلانه است و سبب شده تا میلیون‌ها کاربر کامپیوترهای شخصی نتوانند عناوین دوست داشتنی ای مانند The Red Dead Redemption (نسخه‌ی اول و دوم) را تجربه کنند. Red Dead Redemption: Damned Enhancement Project تلاشی از سمت طرفداران برای آوردن رد دد ریدمپشن بر روی کامپیوترهای شخصی توسط ایمولاتورهای پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ بود. متاسفانه باخبر شدیم که این پروژه متوقف شده. توسعه دهنده به صورت دقیق اطلاعاتی در خصوص توقف پروژه نداده است. به هر حال او اظهار داشته که ایمیلی از سمت تیک تو دریافت کرده. این ایمیل حاوی دستوری مبتنی بر توقف پروژه بوده.

پست Red Dead Redemption: Damned Enhancement Project آپدیت شد و توسعه دهنده اظهار داشت که تمام تلاش‌هایش متوقف گشته. در ادامه توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته های ایشان جلب می‌نمایم:

به زودی با ویدیویی پست را آپدیت می‌کنم و دلیل توقف پروژه را اعلام خواهم کرد. من خوشحال نیستم. خواهشمندم که شرایط را درک نمایید تا ویدیو انتشار یابد و بدین ترتیب همه چیز توضیح داده خواهد شد.

متاسفانه نمی‌توانم بگویم که چه اتفاقی افتاد. خود شما بهتر از بنده می‌دانید که مقصر اصلی متوقف شدن Red Dead Redemption: Damned Enhancement Project چه کسی است. ترجیح می‌دهم که زیاد صحبت نکنم. آن‌ها من را تحدید به اذیت و آزار کردند. به هر حال بسیاری از کمپانی‌ها می‌توانند به راحتی به مردم زور بگویند.

توسعه دهنده اظهار داشته که این ماد نباید متوقف شود. این تنها یک ماد بوده و پورت و یا ریمستر حساب نمی شود. وی اظهار داشت که قسمت بزرگی از تقصیرها بر گردن رسانه‌های خبری بوده است. برخی از این رسانه‌ها برای جلب توجه و بازدید بیشتر به دروغ این پروژه را ریمستر و یا پورت خواندند و سبب به وجود آمدن شایعات دروغین شدند.

Red Dead Redemption: Damned Enhancement Project کاملاً قانونی بود. در حقیت این پروژه نه یک ریمستر و نه یک پورت محسوب می‌شد. بلکه تنها یک ماد بود. بدین ترتیب نسخه‌ی اصلی رد دد ریدمپشن را آپگرید می‌کرد و جلوه‌ی بصری بهتری به آن هدیه می‌داد (تکسچرهای جدید و بهتر). اما رسانه‌ها برای جذب مخاطب از این پروژه به عنوان یک  ریسمتر و پورت جدید یاد کردند. همین موضوع سبب شد تا نظر بسیاری از مخاطبان درباره‌ی ماهیت اصلی پروژه تغییر کند و یا به اشتباه مسئله را متوجه شوند.

خب تا به اینجای خبر بسیار نا امید شدیم. اما نگران نباشید زیرا که توسعه دهنده به دنبال راهی قانونی برای ثبت ماد خود و ادامه‌ی کار می‌باشد.

من در هدف خود مصمم هستم و قصد دارم این پروژه را به اتمام برسانم. شاید بتوان نظرشان را تعویض کرد. در حال حاضر آن ها از زندگی شخصی من اطلاعات بسیاری دارند و شماره تلفن نزدیکان من را بدست آورده اند. من اجازه نمی‌دهم که به من زور بگویند  و دهانم را بسته نگاه دارند. فعلاً پیشروی Red Dead Redemption: Damned Enhancement Project را متوقف می‌کنم تا تکلیف همه چیز روشن شود.

اما صحت این موضوع به چه میزان است؟ نمی‌دانیم. در حال حاضر تیک تو به خاطر برخی از سیاست‌هایش به عنوان یکی از منفورترین ناشرها شناخته می‌شود. به هر حال امیدواریم که با انتشار نسخه‌ی دوم رد دد ریدمپشن برای کامپیوترهای شخصی مقداری از این مشکلات برطرف شود.  چندی پیش، مدیر عامل شرکت تیک – تو  اظهار داشته که عرضه‌ی نسخه‌ی PC بازی Red Dead Redemption 2 کار سختی نیست. از طرفی، کد‌هایی مربوط به نسخه‌ی کامپیوتر‌های شخصی Red Dead Redemption 2 در اپلیکیشن این بازی یافت شده است. باید منتظر ماند و مشاهده کرد که تیک تو و راک استار چه نقشه‌ای در سر دارند. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. نسخه‌ی دوم رد دد ریدمپشن هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان قرار دارد.

اگر از طرفداران Red Dead Redemption 2 می‌باشید٬ می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن دایرکتوری بازی از آخرین اخبار، مقالات، تریلر‌ها و …… مربوطه مطلع شوید.

رای بدهید!

4 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>