خانه » The Outlast Trials معرفی شد

The Outlast Trials معرفی شد

The Outlast Trials

چقدر با بازی‌های ترسناک خاطره دارید؟ آیا معتقدید که بازی‌های ویدیویی می‌تواند بهتر از هر رسانه‌ی دیگری به مخاطب استرس وارد کند و وی را بترساند؟ آیا از طرفداران اوت لست هستید؟ آیا این مجموعه را به عنوان یکی از ترسناک ترین بازی‌های تاریخ می‌دانید؟ اگر پاسختان به سوال‌های قبلی مثبت بود، خبر خوبی برایتان داریم. نسخه‌ی جدید اوت لست به صورت رسمی معرفی شد. The Outlast Trials سومین قسمت از سری مذکور به حساب می‌آید و ویژگی‌های بسیار جالبی را در خود جای داده. هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای  این عنوان اعلام نشده. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

The Outlast Trials با دو نسخه‌ی پیشین فرق می‌کند. در حقیقت یک ویژگی است که سبب تفاوت این نسخه با قسمت‌های گذشته می‌شود و آن چیزی نیست جز حضور المان‌های کو آپ. بله درست است. می‌توانید به کمک دو تن از دیگر دوستانتان به تجربه‌ی این اثر بپردازید. بر اساس اطلاعات منتشر شده، وقایع بازی در طول جنگ سرد اتفاق می‌افتد. توجه شما عزیزان را به گفته‌های استدیوی رد برلز در خصوص بازی جلب می‌نمایم:

به The Outlast Trials خوش آمدید. استدیوی رد برلز بسیار خوشحال و مشتاق است که جدیدترین نسخه‌ی این فرنچایز محبوب را به تمام مخاطبانش معرفی نماید. لازم به ذکر است که داستان این عنوان در طی جنگ سرد رخ می‌دهد.

زیاد خوشحال نشوید. بازی در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود قرار دارد و انتشار آن در سال جاری بعید به نظر می‌رسد. یکی از بنیان گذاران استدیوی رد برلز در بیانیه‌ای مختصر و مفید اظهار داشت که:

کار ما برای طراحی ایده تمام شده. حال زمان آن رسیده که بر روی ساخت بازی و عملی کردن ایده‌ها تمرکز کنیم. تنوع و خشونت….

The Outlast Trials

دوربین‌های قرار گرفته بر روی صورت شخصیت‌ها در تصویر جدید بازی، سبب به وجود آمدن نگرانی‌هایی مبتنی بر استفاده‌ی اجباری از تکنولوژی واقعیت مجازی برای تجربه‌ی بازی بود. توسعه دهندگان چنین موضوعی را رد کردند و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. منتظر The Outlast Trials خواهیم ماند. به شخصه لذت چندانی از جامپ اسکر‌های مداوم نمی‌برم اما اوت لست را جالب یافتم. امیدواریم که رد برلز ویژگی‌های جدیدی را در این سری معرفی کند.

اولین نسخه‌ی اوت لست در سال ۲۰۱3 برای پلتفرم‌ کامپیوترهای شخصی و در سال ۲۰۱۴ برای پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان انتشار یافت. بازی در ژانر ترس و بقا به همراه زاویه‌ی دوربین اول شخص ساخته شد و روایتگر داستان یک خبرنگار بود که برای تحقیقاتی وارد یک تیمارستان می‌شود. در بسیاری از سکانس‌‌های اوت لست مجبور به مخفی کاری و یا فرار از دست دشمنان هستید. دشمنانی که هیچ رحمی نسبت به شما ندارند.

نسخه‌ی دوم در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های اصلی منتشر شد. این نسخه توانست از جهات بسیار زیادی پیشرفت کند و مفهوم جدیدی از ترس را به مخاطبان القا نماید. اوت لست ۲ با نظرات ضد و نقیضی از سمت منتقدان مواجه شد. میانگین نمرات این اثر در وب سایت متاکریتیک به عدد 75 رسید.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>