دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » مدت زمان اتمام The Outer Worlds اعلام شد

مدت زمان اتمام The Outer Worlds اعلام شد

The Outer Worlds

همان‌طور که می‌دانید بازی جدید استدیو‌ی خوش‌نام Obsidian Entertainment در دست توسعه است. این بازی The Outer Worlds نام دارد و از اخبار مربوط به آن می‌توانیم متوجه شویم که با بازی بزرگی مواجه هستیم. به‌ هر حال هرمقداری که بازی بزرگ باشد٬ اتمام آن نیازمند صرف زمان طولانی‌ای نخواهد بود. طبق گفته‌ی توسعه دهندگان عنوان The Outer Worlds می‌تواند شما را بین ۱۵ تا ۴۰ ساعت سرگرم کند. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بازی جدید آبسیدین انترتیمنت در سبک اول شخص نقش آفرینی عرضه می‌شود. طبق مصاحبه‌ای که وب سایت گیم اینفورمر با کمک کارگردان بازی یعنی آقای «لئونارد بویارسکو» داشته است٬ وی اعلام کرده که اندازه‌ی بازی مساوی با عنوان Star Wars: Knights of the Old Republic 2 (و یا کمی کوچک‌تر!!) می‌باشد و بازی کنندگان می‌توانند طی ۱۵ تا ۴۰ ساعت خط داستانی را به اتمام برسانند. همچنین توسعه دهندگان افزودند که بازی The Outer Worlds یک عنوان با دنیایی بسیار بزرگ و میلیون‌ها المان برای جستجو و کاوش نیست.

مردم فکر می‌کنند که The Outer Worlds صدها ساعت گیم‌پلی دارد. اینطور نیست

در عوض زمان تکمیل بازی بیشتر به نحوه‌ی بازی کردن شما بستگی دارد. اگر عاشق استفاده از روش‌‌های مخفی و بی سروصدای آسیب رساندن هستید٬ احتمالا بازی مدت بیشتری برای شما طول خواهد کشید. اما اگر عاشق کشت و کشتار و حملات بی‌مهابا می‌باشید٬ در زمان کمتری The Outer Worlds را به پایان خواهید رساند. بیشتر تمرکز سازندگان در طراحی بازی‌ای با کیفیت و زنده است هرچند که مدت زمان کمتری داشته باشد.

ما (تیم سازنده) بیشتر تلاش خود را برای طراحی گیم‌پلی خلاق و زنده گذاشته‌ایم و به‌خاطره بودجه‌ی محدود و تعداد کارکنان مجبور به خلق محیط کوچک‌تری نسبت به عناوین بزرگ شده ایم. محیط کوچکی که بازی‌کنندگان می‌توانند با کنترل بیشتری شخصیت خود را فرمان دهند.

استدیو‌ی آبسیدین اعلام کرده که The Outer Worlds بازی است که طرفداران بازی‌های این استدیو٬ دوست خواهند داشت. تا به امروز اطلاعات خوبی از بازی منتشر شده است. همان‌طور که ذکر کردم بازی در سبک نقش آفرینی اول شخص عرضه می شود. شخصیت اول در محیطی سندباکس گونه اختیار به انجام ماموریت‌های مختلف دارد. انتخاب بازی کنندگان نقش کلیدی و بسیار مهمی را در بازی دارد. هم در روند داستانی و هم در روند گیم‌پلی مخاطب مجبور به انتخاباتی می‌باشد که به صورت مستقیم در بازی تاثیر خواهد گذاشت. درست همانند فال اوت ۴ شما می‌توانید یار‌های مختلفی را برای خود برگزینید و در طول سفر از کمک آن‌ها بهر ببرید. هرکدام از این همراهان داستان مخصوص خود را دارند و از شخصیت پردازی ویژه‌ای بهره می‌برند. بازی از پایان‌های مختلفی برخوردار است و شاهد روند داستانی قدرتمندی در آن خواهیم بود. تاریخ انتشار The Outer Worlds برای سال ۲۰۱۹ میلادی در نظر گرفته شده است. این عنوان برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های خانگی عرضه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی مطلب در کامنت‌ها با ما درمیان بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>