دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » The Outer Worlds به نینتندو سوییچ خواهد آمد

The Outer Worlds به نینتندو سوییچ خواهد آمد

The Outer Worlds

The Outer Worlds برای کنسول نینتندو سوییچ در راه است. به تازگی Obsidian Entertainment تریلری از نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی منتشر کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده‌ی این تریلر در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

خود را برای یک بازی نقش آفرینی برای نینتندو سوییچ آماده کنید. به تازگی تریلری از بازی The Outer Worlds منتشر شده است و در این تریلر بخش‌های زیادی از گیمپلی بازی به نمایش گذاشته می‌شوند. البته هنوز مشخص نیست که چه بخش‌هایی از این تریلر مختص سوییچ است و آیا اصلاً نسخه‌ی سوییچ بازی ویژگی خاصی دارد یا خیر. به نظر نمی‌رسد که این نسخه تفاوتی با نسخه‌های دیگر داشته باشد. همچنین بعید است که یک بازی بر روی کنسول سوییچ چنین جلوه‌های بصری خوبی داشته باشد و این گونه اجرا شود.

پورت نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی بر عهده‌ی استودیوی Virtuos بوده است. این استودیو قبلاً هم عناوین دیگری مانند L.A. Noire, Dark Souls: Remastered, Starling: Battle for Atlas و Final Fantasy XII: The Zodiac Age را برای کنسول نینتندو سوییچ پورت کرده بود. پس Virtuos در این زمینه تجربه‌ی کافی دارد و اگر به پورت‌های قبلی آن نگاه کنید متوجه می‌شوید که کارهایش مشکل فنی خاصی ندارند. آیا اخبار The Outer Worlds را دنبال نمی‌کردید؟ در زیر می‌توانید ویژگی‌های کلیدی بازی و اطلاعاتی از آن مشاهده کنید:

  • نقش آفرینی داستانی بازیکن محور: درست مانند عناوین دیگر Obsidian، این که چگونه در The Outer Worlds پیشروی می‌کنید به خودتان بستگی دارد. انتخاب‌های شما نه تنها بر روی روایت داستان تأثیر می‌گذارد بلکه بر روی ساخت شخصیت شما، داستان‌های جانبی و سناریوهای پایانی بازی نیز اثر گذار است.
  • می‌توانید ناقص باشید، این چیز خوبی است: ایده‌ی نقص‌ها از نا آشنایی با The Outer Worlds نشات گرفته است. یک قهرمان جذاب مسلماً نقص‌هایی هم دارد که آن‌ها را با خود حمل می‌کند. هنگامی که The Outer Worlds را بازی می‌کنید، بازی به دقت تجربه‌ی شما را بررسی می‌کند تا بفهمد که شما در کدام زمینه‌های خوب عمل نمی‌کنید. مثلاً ممکن است به طور مداوم Raptidon ها به شما حمله کنند و شما را شکست دهند. ترس از Raptidon ها نقصی به نام Raptiphobia می‌باشد. اگر این نقص را انتخاب کنید باعث می‌شود هنگامی که با این موجودات شرور مواجه می‌شوید در موضع ضعف قرار بگیرید اما همچنین به شخصیت شما سریعاً یک perk اعطا خواهد شد. این شیوه‌ی انتخابی برای پیشروی در بازی به شما کمک می‌کند که شخصیت خود را همان گونه که خود دوست دارید طراحی کنید و در Halcyon به گشت و گذار بپردازید.
  • همراهان خود را رهبری کنید: در طول بازی شما با شخصیت‌های مختلفی دیدار خواهید کرد که می‌خواهند به جمع خدمه‌ی شما بپیوندند. این همراهان هر یک قابلیت‌های مخصوصی دارند. هر یک از آن‌ها همچنین انگیزه‌ها، ایده آل‌ها و مأموریت‌های خاصی دارند. این که در رسیدن آن‌ها به هدفشان به آن‌ها کمک برسانید یا خیر بر عهده‌ی خودتان است. می‌توانید از آن‌ها برای پیشبرد اهداف خود نیز استفاده کنید.
  • در کلونی صنفی گشت و گذار کنید: Halcyon یک کلونی در گوشه‌ای کهکشان است که یک شورای صنفی صاحب آن است و آن را مدیریت می‌کند. آن‌ها همه چیز را کنترل می‌کنند؛ به جز هیولاهای بیگانه‌ای که در این کلونی وجود دارند. هنگامی که دو سیاره‌ی این کلونی در حال تغییر شرایط بود، کارها طبق برنامه پیش نرفت و این هیولاها رها شدند. شما باید سفینه خود را پیدا کنید، خدمه‌ی خود را جمع آوری کنید و به کشت و گذار در استقرار گاه‌ها، ایستگاه‌های فضایی و سایر مکان‌های جذاب در Halcyon بپردازید.

بازی The Outer Worlds در تاریخ 25 اکتبر 2019 مصادف با 3 آبان 98 برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار دقیق نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی هنوز اعلام نشده است اما این نسخه‌ی بازی دیرتر از پلتفرم‌های دیگر عرضه خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی The Outer Worlds به پروفایل آن مراجعه کنید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>