دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » The Outer Worlds – توسعه دهندگان درصدد رفع باگ‌های بازی هستند

The Outer Worlds – توسعه دهندگان درصدد رفع باگ‌های بازی هستند

The Outer Worlds

آبسیدین استدیوی خوبیست. کارنامه‌ی درخشانی دارد و تا به امروز توانسته نظر بسیاری از مخاطبان، مخصوصاً مخاطبان بازی‌های نقش آفرینی را به خود جلب کند. منتها یک مشکل عمده در اکثر بازی‌های این استدیو دیده می‌شود و آن چیزی نیست جز باگ! بله درست است. اکثر عناوین توسعه یافته توسط آبسیدین از باگ‌های اذیت کننده‌ای رنج می‌برند. به هر حال استدیو امیدوار است که The Outer Worlds عاری از هرگونه باگی باشد و تا حدی کارنامه‌ی پر از باگ!! آبسیدین را بپوشاند. آدر ورلدز در تاریخ ۲۵ اکتبر ماه سال ۲۰۱۹ میلادی مصادف با سوم آبان ماه سال جاری برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه می‌گردد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بسیاری از بازی‌های توسعه یافته در بستر جهان باز با معضلی به نام باگ سر و کله می‌زنند. از اسکایریم بگیرید تا مجموعه‌ی بزرگ GTA و اسسینز کرید و … . به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت تحلیلی – خبری VGC با طراح داستان The Outer Worlds تدارک دیده شده است. مگان استارکس دلیل باگ‌های فراوان بازی‌های گذشته‌ی استدیو را بودجه کم و زمان بندی نا‌مناسب ناشران می‌داند. همچنین یکی از دلایل عرضه‌ی دیر هنگام آدر ورلدز، پولیش شدن بازی و رفع باگ‌های گوناگون از سر تاسر آن است. توجه شما را به قسمتی از گفته‌های ایشان جلب می‌نمایم:

بسیاری از مشکلات گذشته تقصیر ناشران بود. ما زمان و بودجه‌ی کافی برای رفع بسیاری از باگ‌ها نداشتیم. یکی از دلایل عرضه‌ی دیرهنگام The Outer Worlds نیز رفع باگ‌ها و مشکلات فنی است. هدف ما در ماه‌های آخر توسعه‌ی این عنوان، تمرکز بر روی رفع باگ خواهد بود.

مگان استارکس در همین مصاحبه اظهار داشت که استدیوی آبسیدین برنامه‌های فراوانی برای آینده و نسخه‌های بعدی این عنوان دارد. استدیو در حال حاضر زیر فشار و استرس بسیاری می‌باشد. می‌توان گفت که آینده‌ی آدر ورلدز به موفقیت اولین نسخه وابسته است. از آن طرف برایان هینز، اظهار داشته که بازی از لحاظ اخلاقی در وضعیت خاکستری قرار دارد و با برخی از انتخاب‌هایش مخاطب را به چالش می‌کشد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. The Outer Worlds در تاریخ ۲۵ اکتبر ماه سال ۲۰۱۹ میلادی مصادف با سوم آبان ماه سال جاری برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه می‌شود.

اگر از طرفداران The Outer Worlds هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>